Wellness centrum u vás doma? Splňte si svůj tajný sen

Odpočinek a relaxace je pro každého člověka důležitý, ba dokonce nepostradatelný, neboť i ten největší workoholik, musí občas vypnout a načerpat nové síly do dalších pracovních dní. Ovšem dostat se na masáž, do sauny či do bazénu je mnohdy obtížné, neboť se musíte objednávat dlouho dopředu, což pro mnohé jedince zkrátka není ideální. Zkuste si představit, že byste se vířivé vaně, léčivé sauně a jiným procedurám mohli oddávat kdykoliv by se vám zachtělo a dokonce v jakoukoliv denní i noční hodinu… Splnění tohoto snu spočívá v pořízení si drobného wellness centra přímo do vašeho domova.

Začněte pozvolna

Pakliže si nejste jisti, jestli chcete tolik investovat nebo popřípadě nemáte finance na wellness vybavení, začněte pozvolna a pomalu. Vlastníte-li klasickou vanu, proměňte ji na jeden den v týdnu v oázu klidu a harmonie, plnou omamné vůně a léčivých bylinek. Pořiďte si aromatické abrazivní soli do koupele, pěny z esenciálních olejů, které léčí kůži a spoustu svíček pro mystickou atmosféru. Rozhodně také nic nezkazíte skleničkou kvalitního šumivého vína a mističkou domácích jahod. Kdo říká, že wellness centrum musí být vždy drahé?

Pro dostatek prostoru

Bohužel ne všichni se mohou pochlubit prostorným bytem nebo větším domem, kde se najde i nějaká ta místnost navíc, jež čeká na vhodné využití, Pokud jste ale měli takové štěstí a marně si lámete hlavu, co s místností pro hosty, kde hosté stejně nesmí, pořiďte si domácí infrasaunu, která léčí a poskytne vám kýžený relax.

Využijte terasu a zahradu

Pokud máte v domě nedostatek místa, nezapomeňte využít také terasu nebo zahradu, které jsou jako dělané pro umístění vířivé vany. Zde záleží pouze na vás, jestli budete investovat do složitého zabudovaného systému a nebo si pořídíte nafukovací variantu s přídavnými tryskami, která možná nevypadá tak luxusně, ale poskytne vám prakticky stejné blaho.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.