Vyrobte si svůj hrnek s potiskem a uvařte si do něj nejlepší kávu ze Slovenska

termolis-na-hrnceky-termotransferovy-lis-sublimacia

Už jste si někdy objednávali hrnek s potiskem? Nebo reklamní hrnek, na který jste chtěli umístit vaše logo, obrázek nebo vzkaz? Možná máte hrnky s fotografií celé vaší rodiny, ale cena, kterou jste za sadu hrnků dali, vás nemile překvapila. Víte, že si můžete koupit profeionální termolis na hrnky, s nímž zvládnete tuto činnost hravě sami? Můžete vyrobit potisk dle svých představ jak do firmy, tak domů, ale i dětem do sportovního klubu a podobně.

Termolis na hrnečky za přijatelnou cenu

Pokud víte, že budete chtít hrnky potisknout nejen teď, ale i v budoucnosti, určitě se vám vyplatí koupit si přímo termolis na hrnečky. Zajistí vám kvalitní potisk na hrnek o objemu 330 – 450 ml. Je vyroben tak, že provádí potisk sublimační metodou nebo metodou termotransferovou. Jakmile upne hrneček, automaticky začne proces žíhání a odpočítávání času. Časový rozsah je 0 – 999 s, teplotní rozsah 0 – 230 °C, max. výkon 450 W, hmotnost je 9 kg a čeká na vás unikátní design i LED panel. Nechybí certifikát CE. Na webových stránkách termolisy.cz najdete i přehledný, stručný a jasný video návod, který vám okamžitě přiblíží, jak lis funguje.

Tento lis je právě teď v nabídce za zvýhodněnou cenu. Přijde vás na něco málo přes 5 000 Kč. Když si spočítáte, kolik vás stojí potisk hrnečků u firmy, která se na tuto činnost zaměřuje, a jaký rozdíl dosáhnete, když se o potisk postaráte sami, budete mile překvapeni.

Káva pro všechny u EBENICA CAFFEE

Jedná se o malou rodinnou pražírnu kávy z Modre. I když je menší, má dva výkonné stroje, na nichž praží hezkou řádku let a za své kvality získala mnohá ocenění ve světě. Vyberete si zde kávu, ať už chcete pořádnou hořkou porci kávy, chcete jemnost chuti, nebo kávu s nízkým obsahem kofeinu či bezkofeinovou třeba pro těhotné, kojící nebo nemocné osoby. Jestliže vás zajala výše uvedená káva, eshop s ní najdete na ebenica.cz.

Káva od Ebenica Coffee vám bude chutnat. Vyzkoušejte si ji uvařit do vlastního hezkého hrnečku a uvidíte sami.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.