Vše pro přípravu dokonalých salátů

uv

Pro léto je typická svěžest, volnost a lehkost, což platí v módě, líčení, bydlení, ale také v jídelníčku. Zatímco v zimních měsících si s chutí uděláte kachnu s knedlíkem, v létě si spíše pochutnáte na salátu nebo grilovaném čerstvém steaku. Aby vaše vaření a stolování mohlo být dokonalé, neobejdete se bez potřebných pomůcek, díky kterým jednak snadněji nakrájíte a připravíte potřebné suroviny, ale hodování dostane určitou kulturu. Podívejte se na novinky z oblasti vaření, které vám usnadní přípravu dokonalých salátů.

Jídlo jako umělecká záležitost

Nesmíte zapomínat na to, že jíte také očima a jakmile je pokrm nevábně vypadající, nebudete mít sebemenší chuť jej ochutnat, byť by byl výborný. Příprava salátů není jen o natrhání listů a použití kupované zálivky nebo dresingu, ale také o jisté kreativitě. Čím je letní salát barevnější, tím jednak lépe vypadá, ale především obsahuje více vitamínů, proto se nebraňte použití mnoha druhů zeleniny a také ovoce. Pořiďte si tento multifunkční přístroj, díky kterému uděláte z obyčejné mrkve nebo melounu doslova mistrovské dílo. Cena stroje je na e-shopu CRATEANDBARREL.COM 1 230 korun.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

 Speciální zálivka

V supermarketech samozřejmě najdete nespočet již hotových zálivek a dresinků nejenom na saláty, nicméně domácí příprava je vždy lepší, už jen proto, že přesně víte, co se v produktu skrývá a nemusíte zbytečně konzumovat emulgátory, sladidla a podobně. Aby se vám všechny ingredience dokonale spojily v jednu substanci, pořiďte si tento praktický shaker speciálně na zálivky salátů. Koupíte jej na e-shopu THEHUT.COM již za 265 korun.

Autor: THEHUT.COM

 Vychytané nářadí

Bez čeho se rozhodně neobejdete, je vychytané nářadí, díky kterému saláty dokonale promícháte a také naservírujete. Zapomeňte na klasické vidličky nebo lžíce, které jsou příliš malé a nepraktické a raději si pořiďte moderní dřevěné náčiní, se kterým bude umět zacházet i menší dítě. Skvělým typem je tato sada s vtipným nápisem, kterou zakoupíte na e-shopu NORDSTROM.COM již za 865 korun za oba kusy.

Autor: NORDSTROM.COM

Šetřete olejem

Oleje jsou pro tělo velmi důležité a v kombinaci se zeleninou prospěšné, neboť na sebe dokonale vážou vitamíny a také tuky. Ať už použijete olej olivový, slunečnicový, arganový, kokosový nebo jiný přírodní, myslete vždy na to, že se přeci jen jedná o tuk, byť je zdravý, se kterým byste měli šetřit. Aby se vám nestalo, že vám takzvaně ,,ujede ruka“ a s dávkováním oleje to přeženete, kupte si tuto praktickou vychytávku, kterou můžete používat po celý rok a nejenom na přípravu salátů. Jedná se o chytrý rozprašovač na olej, díky kterému se na zeleninu dostane přesně tolik oleje, kolik sami uznáte za vhodné. Seženete jej na e-shopech THEHUT.COM nebo NORDSTROM.COM za 877 korun.

Autor: THEHUT

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.