Víte, jak nejlépe pohostit své přátele a rodinu?

uv

Létem začalo období nejenom dovolených a výletů, ale také venkovních večírků a grilovacích party. Zatímco v zimě jste se sdruživali spíše v klubech anebo jste se dokonce společnosti vyhábali, v létě lze podnikat prakticky cokoliv a venku můžete trávit celé dny i noci. Veškeré narozeniny, oslavy jmenin nebo třeba výročí či party a sešlosti bez specifického důvodu lze bez pochyby přemístit do venkovních prostor. A jak své nejbližší nejlépe pohostit? Máme pro vás bezva tipy, které jistě oceníte a také využijete.

Grilujte o sto šest

Skvělou volbou, jak pořešit prakticky jakoukoliv oslavu nebo třeba strávit jen pěkné odpoledne a večer s přáteli, je grilování. Pokud máte zahradu nebo velikou terasu, pak byste grilování do svého repertoáru měli zařadit. Zatímco doma se totiž musíte připravovat se spoustou chlebíčků a zákusků, díky grilování ušetříte nespočet času a možná i peněz. Grilovat lze totiž nejenom maso, ale rovněž připravovat hamburgery, klobásky, zeleninu, ovoce nebo připravit na grilu koláč. Jídlo bude stále teplé, jeho přísun po celý den a večer a vy navíc neušpiníte prakticky žádné nádobí. Na e-shopu BARNEYS.COM a NORDSTROM.COM navíc seženete skvělé grily a také veškeré příslušenství ke grilování.

Zaměřte se na degustace

Další skvělou možností, jak zabavit své přátele nebo rodinu jsou například vynikající degustace. Řeč je jak o jídle, tak o alkoholu. Otázkou samozřejmě zůstává, kdo co preferuje a zda vaši blízcí milují víno, kořalku nebo pivo a také zda ocení tématické degustační večeře. Je libo sushi, podávání pouze těstovin a nebo tolik populární tappas? Možností je nespočet, tak neváhejte využít krásného a teplého léta a pozvěte své nejmilejší na domácí degustace, u kterých si skvěle pochutnáte.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Využijte k akci bazén

Je horký letní den a vy nevíte, jak se zabavit, neboť vás právě takové počasí trochu limituje? Pak máte hned něolik možností. Buď můžete být doma a odpočívat v chladném obývacím pokoji, další variantou je číst si detektivku ve stínu anebo můžete využít svého bazénu a pozvat své přátele na příjemné odpoledne u vody. Všichni vaši blízcí pozvání jistě ocení a vy si užijete senzační společnosti. Pokud se akce bude týkat i dětí, lze společně naplánovat mnoho vtipných her.

Piknik „co dům dal“

Možná jste v dnešní moderní době zapomněli na oblíbené pikniky, které rozhodně nejsou žádnou novinkou. Pikniky se pořádaly již před stovkami let a vždy byly skvělou volbou do krásného počasí. Pokud máte zahradu s volnou plochou, pak pozvěte své přátele nebo rodinu na odpolední piknik. A co podávat? Nemusíte se připravovat s kanapkami ani kaviárem. Piknik je o jednodušším jídle, takže připravte sendviče, pečené kuře, salát, krekry a něco sladkého v podobě jablečného koláče nebo sušenek.

Autor: DOMINO.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.