Velikonoce se blíží – jaké dekorace letos letí?

Velikonoční svátky jsou prakticky za rohem a spolu s nimi oficiální přivítání jara. Jaro je sice již podle kalendáře v plném proudu, ale pro mnoho lidí toto roční období začíná právě až s příchodem Velikonoc. Udělejte proto pro letošní rok tlustou čáru za zimním obdobím a pořiďte si trendy a veselé velikonoční výzdoby, jež se dokonale hodí do každé domácnosti.

(Ne)jedlé sladkosti

Co na velikonoční tabuli samozřejmě nikdy nesmí chybět, jsou sladkosti. Tím je myšlena jednak sladká nadílka pro koledníky v podobě čokolád nebo keksů, ale také domácí pečený zajíček, beránek anebo mazance a jidáše. Všechny tyto dobroty jsou nezbytností, nicméně vy si můžete obstarat také nejedlé sladkosti, a to v podobě stylové dekorace, která vydrží opravdu celé Velikonoce. Podívejte se na e-shop CRATEANDBARREL.COM, kde si jistě vyberete.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

 Hola, koleda volá

Máte doma malé koledníky, které plánujete jako roky předtím poslat k sousedům, k babičkám a jiným příbuzným pro koledu? Pak by jim samozřejmě neměl chybět ani stylový košíček, do kterého koledníci vykoledují své odměny za básničku a pomlázku. Na e-shopu NORDSTROM.COM najdete například tyto krásné košíčky, a to již za senzačních 505 korun za kus.

Autor: NORDSTROM.COM

Trendy nápisy

Čím své dekorace přivedete na vyšší úroveň jsou beze sporu trendy nápis. Ty jsou moderní již nějaký ten pátek a pokud se vám osvědčil na Vánoce, pak by vám doma neměly chybět ani na letošní Velikonoce. Jednoduchý a barevný nápis Velikonoce nebo anglicky Easter je trefou do černého a na e-shopu JCPENNEY.COM stojí skvělých 635 korun.

Autor: JCPENNEY.COM

Zajíček nesmí chybět

Symbolem každým Velikonoc je beze sporu zajíček, a to stejně, jako na Vánoce například Andělíček. Zajíček se u vás doma může objevovat v mnoha podobách, a to od pečeného, až po dekorace na stůj, zeď nebo na komodu, která doposud zela prázdnotou. Pořiďte si na e-shopu NORDSTROM.COM kovové zajíčky hodící se dokonale do modernějšího interiéru, kde převládají jemné barvy a kovy a sklo.

Autor: NORDSTROM.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.