Vánoční dekorace – máte jich dostatek?

Vánoční dekorace k Vánocům neodmyslitelně patří a vaše domácnost se bez nich neobejde. Pokud chcete mít doma tu pravou Vánoční atmosféru se vším všudy, pak jsou dekorace zárukou, že se denně, po celý prosinec, při příchodu domů budete cítit skvěle a zaručeně svátečně. Máte pro letošní rok již dostatek Vánočních dekorací anebo potřebujete ještě nějaké novinky dokoupit? Pak se podívejte, jaké kousky jsou trefou do černého.

Symbolem zimy jsou samozřejmě vločky, které se v tomto ročním období objevují naprosto všude. Vidět je můžete ve městě jako dekoraci, ve výlohách obchodních domů, tak proč byste sněhové vločky nemohli mít také v svých domovech? Vyberte si například tyto třpytivé skleněné kousky. Ty se naprosto dokonale hodí na police či jídelní stůl, ale také na stromeček. Vločky najdete na e-shopu LANECRAWFORD.COM za skvělých 130 korun za kus.

Autor: LANECRAWFORD.COM

Ne každý si potrpí na výrazné kousky, sklo, třpytky a jiné majestátnosti. Jsou tací, co preferují přírodní materiály a přirozenost. Také jste spíše na zdroje z přírody? Pak si pořiďte stylové sušené šišky, které jsou jakožto Vánoční dekorace naprosto senzační. Sušené šišky nejenom na Vánoční stromeček seženete na e-shopu LANECRAWFORD.COM již od 130 korun.

Autor: LANECRAWFORD.COM

Jídelní stůl a Štědrovečerní tabuli byste si jistě bez adventního věnce nedovedli představit. Proč by tedy vaše domovní dveře měli zet prázdnotou? Pořiďte si stylový věnec z pravého jehličí. Věnec seženete na e-shopu  IMPROVEMENTSCATALOG.COM za 640 korun.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

K Vánoční tabuli samozřejmě patří také ubrus s Vánoční tématikou. Zde záleží samozřejmě čistě na vašem vkusu, jaký kousek zvolíte. Není žádný univerzální návod na Vánoční ubrus nebo běhoun a tak se nechejte vést svojí fantazií. Skvělou volbou je například tento stylový a netradiční ubrus s monstrózní mašlí. Pro někoho je ubrus v tomto duchu příliš odvážný, pro někoho se jedná o typický obraz Vánoc. Cena ubrusu s aplikací je na e-shopu  IMPROVEMENTSCATALOG.COM 510 korun.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Provoňte svůj domov typickými Vánočními vůněmi a vykouzlete si dokonalou sváteční a romantickou atmosféru. To všechno za pomocí svíček a Vánočních svícnů z e-shopu  IMPROVEMENTSCATALOG.COM. Svíčky s vůní skořice a jablka, podmanivé vanilky, kubánského rumu nebo vanilkových rohlíčků a lineckého cukroví jsou tou správnou volbou pro Vánoční svátky. Cena dekorace je na e-shopu  IMPROVEMENTSCATALOG.COM 1 020 korun za kus.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.