Vánoce v červené barvě – tyto kousky musíte mít

uv

Vánoce jsou za rohem a spolu s nimi samozřejmě také pořizování Vánočních dekorací a nejrůznějších ozdob. Pokud si ještě nejste jisti, do jaké barvy chcete letošní dekoraci stylizovat, máme pro vás pár senzačních tipů. Zapomeňte pro letošek na chladné odstíny a vyberte si hřejivou červenou. Ta se bude dokonale vyjímat v přírodní interiéru, kde převládá dřevo a kámen, ale skvěle zapadne rovněž do skandinávské jednoduchosti a bělosti.

Vánoční stromeček v červené barvě bude pro letošní rok příjemnou změnou a navíc barvě právě v této Vánoční barvě budou naprosto senzačně ladit se zbytkem bytové dekorace. Ještě jste si nestihli pořídit žádné Vánoční baňky nebo jiné ozdoby? Pak si pořiďte například tuto stylovou dekoraci ve tvaru bonbonů. Ta je originálním kouskem, který jistě využijete i příští rok. Cena dekorace je na e-shopu LANECRAWFORD.COM příjemných 155 korun.

Autor: LANECRAWFORD.COM

Vedle Vánočního stromku můžete mít také dekoraci v podobě přírodního jehličí. Dekorace můžete skvěle zdobit jakoukoliv polici, skříňku, ale také střed jídelního stolu, který je jistě dostatečně prostorný nejenom pro dekorace, ale pro celou vaši rodinu. Jehličí ozdobte červenými ozdobami, mašličkami a nejrůznějšími stylovými Vánočními kousky, co vytvoří nezapomenutelnou sváteční atmosféru. Cena dekorací se na e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM pohybuje již od 99 korun za kus.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Některé Vánoční dekorace možná nejsou zrovna módním výstřelkem a často tak trochu hraničí s kýčem a nevkusem, nicméně soška Ježíška nebo Santa Clause může být vkusná a vtipná. Pořiďte si obdobný kousek nebo jej věnujte svým blízkým jako sladkou vzpomínku na vaše Vánoční svátky. Cena keramické sošky je na e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM 1 790 korun.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Ozdobu si zaslouží také Vaše sedací souprava nebo křeslo, proto se poohlédněte po trendy Vánočních polštářích s typickou sváteční tématikou. Soby, hvězdy, zvonky, sněhové vločky nebo třeba třpytivé stromečky. To vše je povoleno a záleží čistě na vás, které dekorace zvolíte. Ozdobné polštářky najdete na e-shopu NOTONTHEHIGHSTREET.COM již za 645 korun za kus.

Autor: NOTONTHEHIGHSTREET.COM

Červená barva je sama o sobě velmi výrazná a proto byste ji měli doplnit ještě další barvou. Buď vsaďte na jednoduchou bílou, která výraznost červené utlumí anebo naopak volte zlatou, jenž se s červenou dokonale doplňuje. Pořiďte si zlaté a červené ozdoby na Vánoční stromeček či přírodní jehličí, a to již od 980 korun za sadu. Ozdoby nakupujte na e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.