Úložné krabičky, kterých není nikdy dost

uv

V posledních letech je impozantním trendem takzvané holé bydlení, kdy preferujete minimum nábytku a naopak množství volné plochy. takové byty a domy pak působí neuvěřitelně vzdušným a příjemným dojmem. Také jste si tento styl oblíbili a když můžete, zbavíte se všech zbytečných skříní a polic? Pak ale možná narazíte na fakt, že vám nebude stačit úložný prostor, neboť věcí máte přeci jenom poměrně dost. V takovém případě sáhněte po praktických trendy krabičkách, které stojí pár korun, měnit je můžete dle libosti a umístit je prakticky kamkoliv.

Letošním trendem jsou opět květiny a vše, co je rozkvetlé a živoucí na první pohled. Krabice vám doma sice asi nerozkvetou, ale pokud si obstaráte ty s květinovým nebo rostlinným motivem, budete mít rázem pocit, že je u vás doma veseleji a živěji. Květinové krabičky koupíte na e-shopu SAKSFIFTHAVENUE.COM již od 399 korun, a to v několika zajímavých barevných provedení.

Některé krabice mohou samozřejmě sloužit jako uložiště nepořádku a všeho, co nechcete, aby bylo stále na očích. Jiné jsou ale spíše boxem pro věci každodenní potřeby, na které nepotřebujete, aby se neustále chytal prach a jiné nečistoty. Pokud se za obsahy krabic nijak nestydíte, pak si pořiďte tento originální kousek z nové kolekce značky CRATEANDBARREL, která je nápaditá a crazy. Cena krabice je na e-shopu společnosti 970 korun.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Spousta lidí ve svém bytě nebo době stále preferuje přírodní materiály, které jednoznačně vedou nad umělou hmotou, plastem nebo i sklem a kovem. Pakliže i vy patříte k zastáncům dřeva a kamene, které jsou vskutku nesmrtelnými prvky, obstarejte si v těchto materiálech i úložné krabice a box\. Skvělou volbou jsou například krabice katanové, které můžete využít ve všech místnostech a využití najdou také na terase, balkoně nebo jednoduše na zahradě. Tyto kousky seženete na e-shopu DOTANDBO.COM za 800 korun.

Autor: DOTANDBO.COM

Praktické krabičky se hodí prakticky o všech místností bez výjimky a své právoplatné místo si rozhodně najdou i v kuchyni, kde je neustále tolik věcí k uskladnění. Nemáte kam schovávat sušenky, kávu, cukr a jiné potraviny, které denně používáte? Pak se opět podívejte na e-shopu NORDSTROM.COM, kde najdete nespočet vychytaných krabiček s nápisy a vtipnými obrázky. Krabičky následně umístěte buď do spíže, nebo volně na kuchyňskou linku či do jídelny, kde budou zároveň skvělým dekorativním prvkem. Cena jedné krabičky je 535 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.