Test vysavačů – který je nejlepší?

Nezáleží na tom, zda máte doma ještě koberce, plovoucí podlahy nebo linoleum, s klasickým smetákem a mopem si prostě nevystačíte. Ideální variantou, jak se zbavit veškerého prachu, nečistot a šmouh na delší dobu, je pořízení kvalitního vysavače, který si se vším ví rady. Ovšem ne všechny varianty luxů jsou kvalitní. Jedny dovedou sotva pohltit prach, jiné nadělají ještě více nepořádku a jsou velmi hlučné. Jak tedy poznat ten nejlepší?

Ecovacs D59

Elektrospotřebiče jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Snad všichni již vlastní varnou konvici nebo mikrovlnou troubu. Někteří „pomocníci“ však neodvádějí takovou práci, jakou by pravděpodobně měli. To ovšem nelze říci o novince v podobě vysavače Ecovacs D59, který je považován za robota současnosti. Vždy jste snili o vysavači, který vám kompletně uklidí podlahu, zatímco vy si budete číst nebo jen tak relaxovat? Vaše přání bylo vyslyšeno. Ecovacs D59 vlastní až 33 motorických senzorů, které zachytí všechny nečistoty a díky mikro vláknům se dostane i do míst, která jsou obvykle velmi špatně dostupná. Co se hluku týče, je natolik tichý, že o jeho existenci nebudete vůbec vědět. A výsledek? Dokonale uklizeno, a to bez povšimnutí.

Electrolux Ultra One

Spotřebiče Elektrolux lze obecně považovat za velmi kvalitní, o čemž svědčí také kladné recenze ze stran nákupčích. Novinka v podobě modelu Ultra One však předčí všechny doposud vyrobené vysavače značky Elektrolux. Jednoduchý, oblý a hladký design vás uchvátí na první pohled, ale to pravé vzrušení přijde teprve s jeho zapnutím. Jeho výkon je velmi silný, tvarovaná a dlouhá hlavice se dostane do každého rohu a zákoutí a o hluku nemůže být řeč. A cena? Ta se pohybuje okolo 3499 korun, takže si jej může dovolit opravdu každý.

Electrolux 68 FD1

U Elektroluxu a jeho kvalitě ještě zůstaneme, neboť se jedná o sázku na jistotu. Pokud si nejste jisti výběrem, vždy sáhněte po kouscích z Elektroluxu, které by vás rozhodně neměly zklamat. Novinka z názvem 68 FD1 vypadá na první pohled celkem obyčejně, ale nenechte se oklamat. Zde platí nepsané pravidlo, že vzhled není vše. Vysavač je neskutečně lehký, vlastní dlouhou a tvarovanou hlavici a také odjímatelné sáčky, díky kterým zamezíte rozptylování prachu v domácnosti. S vysavačem Elektrolux z třídy FD1 může snadno manipulovat i menší dítě, které si tak konečně samo uklidí pokojíček. Cena se pohybuje okolo 2500 korun, což je opravdu za hubičku.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.