Tapeta 5x jinak anebo kterou zvolit?

uv

V posledních letech jsou opět v kurzu jednoduše zařízené interiéry, kde převládá bílá barva, oblé hrany a úložné prostory. Trendy jsou zkrátka volné plochy, minimum nábytku a světlo. Nicméně každý byt nebo dům bude působit velmi stueně a nezabydleně, pokud bílé stěny budou zdobit naprosto všechny místnosti. Dodejte bydlení styl a obstarejte si trendy tapetu, kterou lze vyzdobit jednu stěnu nebo třeba jen okraje sloupů či polic.

Černá a bílá jsou nestárnoucí klasikou, která rozhodně nikdy nevyjde z módy. Pokud si příliš nepotrpíte na výrazné barvy anebo se jednoduše bojíte, že by vám doma za chvíli vadily a snadno se okoukaly, pak se zaměřte na černobílé kombinace, které jsou skvělou volbou naprosto vždy. Co říkáte například na tuto stylovou tapetu, která představuje černé a bílé listy v trochu jiném podání? Cena tapety je na e-shopu NORDSTROM.COM skvělých 2 100 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Co rozhodně nikdy nebude out, jsou přírodní motivy i materiály. Jednoduché světlé barvy, dřevo a kameny jsou trefou do černého a obzvláště v případě domů nebo rodinných vil. Otázkou samozřejmě zůstává, jestli chcete investovat do poměrně nákladného dřevěného či kamenného obložení. Místo toho si totiž můžete pořádit tuto tapetu, která je jednak k mání za super cenu a navíc ji velmi snadno aplikujete na zeď a stejně snadno a rychle zase sundáte. Cena tapety je na e-shopu NORDSTROM.COM 1 650 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Milujete luxusní prvky a vašimi nejoblíbenějšími barvami v interiéru jsou bílá, zlatá a další metalické odstíny? Pak vás naprosto dostane tato překrásná tapeta, kde se snoubí jednoduchost bílé a exkluzivita měděné barvy. Tapeta se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje, předsíně nebo třeba ložnice. Sehnat ji můžete na e-shopu NORDSTROM.COM, a to za super cenu 2 125 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Lámete si hlavu s tím, jak osvěžit pokoj teenagerky nebo jakou tapetu obstarat pro předsíń? Tapeta by v obou případech měla být jemná, jednoduchá a poměrně neutrální. Mnoho skvělých variant naleznete na e-shopu LUISAVIAROMA.COM. Například tato tapeta s jemnými nepravidelnými pruhy je skvělou volbou, co se jen tak neokouká a všichni si ji zamilují.

Autor: LUISAVIAROMA.COM

Bát byste se neměli ani extrémně výrazných barev a ornamentů. ty mohou místnost opticky zmenšovat, ale pokud budete s tak nápadnu tapetou šetřit a nebudete ji umísťovat do pokoje, který je opravdu malý, můžete naopak vykouzlit dokonalou kombinaci netradičnosti a útulnosti. Výrazné tapety najdete na e-shopu LUISAVIAROMA.COM za bezva akční cenu 2 680 korun.

Autor: LUISAVIAROMA.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.