Tácy a podnosy – i takto lze servírovat jídlo

uv

Lidé mají často tendence své stravování, laicky řečeno, flákat a odbývat se. Během chvilky tak nad dřezem zhltnou večeři nebo si pouze zobnou něčeho přímo z lednice a spižírny. Jakmile se k vám ale chystá návštěva nebo připravujete oslavu či Vánoční hodová, snažíte se působit reprezentativně a své hosty co nejlépe nakrmit. K tomu vám ovšem nestačí pouze potraviny a vaření, ale také je třeba pořídit si patřičný servis, na kterém budete dobroty podávat. Chcete své hosty oslnit tak, aby se k vám příště zase těšili? Pak vám nesmí chybět tyto stylové tácy a podnosy, ze kterých je radost jíst.

Ne každý je zastáncem moderního umění a najdou se tací a není jich málo, kteří čisté linie a bílé zdi nevyhledávají a naopak se stále obklopují dřevem, přírodními materiály a notnou dávnou historie a kultury. Pokud ani vás neoslovují skleněné mísy a tácy s kovovými prvky, pak vás jistě nadchne nejnovější kolekce značky Novica, která přichází s Etno řadou, která je vyrobena z ebenového dřeva a působí velmi luxusním dojmem. Cena tácu je přitom na e-shopu NOVICA.COM příjemných 1 040 korun. Tác je ideální na servírování pečiva nebo ovoce.

Autor: NOVICA.COM

Jestli je něco neustále v kurzu a prakticky nikdy to nemůže být nemoderní, pak jsou to rozhodně černobílé kombinace. Své uplatnění najdou nejenom v bytovém designu a architektuře jako takové, ale také v módě. Jste-li spíše konzervativní povahy a nechcete experimentovat v ničem, ani v takové maličkosti, jako je volba nádobí, pak vám doma nesmí chybět tento černobílý tác na servírování jednohubek nebo kanapek. Koupíte jej na e-shopu BARNEYS.COM za 999 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Ve spoustě rodin se po dlouhé generace dědil porcelán, který se pak stal určitým rodinným klenotem. Dnes již porcelánové nádobí v domácnostech příliš neuvidíte, neboť jej vystřídaly laciné náhražky, které se nemusejí tolik opečovávat a pakliže je děti rozbijí, prakticky nic se nestane. Pokud ale chcete mít doma kousek toho luxusu, podívejte se na e-shop BARNEYS.COM, kde najdete nespočet prvotřídních porcelánových táců a podnosů, na kterých budou vaše vydařené chlebíčky nebo domácí dezerty vypadat naprosto skvostně.

Autor: BARNEYS.COM

V posledních letech jsou v módě opět metalické barvy, a to opět v módě, ale také v bytovém designu, kde vy rozhodně neměly chybět. Zlatá, stříbrná, bronzová, měděná, ocelová. To všechno jsou barvy, které se doma mohou vyskytovat a vypadat naprosto skvěle. Pokud se bojíte a netroufáte si na pořízení zlatavého křesla nebo kuchyňského stolu, pak je ideální investovat do tohoto trendu v podobě kuchyňského vybavení, konkrétně nádobí. Pozlacený tác je tak ideální volbou pro rodinnou oslavu nebo slavení svátků.

Autor: HARRODS.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.