Střecha co vydrží desítky let aneb jaké materiály použít?

materialy-pre-kvalitnu-strechu-1170x585-770x385

Ne nadarmo se říká, že střecha dělá dům a něco na tom rozhodně bude. Možná vám přijde stěžení výběr luxusní podlahy, prvotřídní italské kuchyňské linky či sedací soupravy, ale vězte, že bez správně zvolené a především té nejkvalitnější střechy vás může potkávat jedna pohroma za druhou. Vyhněte se zatýkání dešťové vody do podkroví, přehřátí místností anebo dokonce dírám v taškách a vyberte si materiály, jež vydrží bez porušení desítky let a stále vypadají naprosto skvěle.

Záruka až 50 let!

Běžně se v obchodech setkáváte se záruční dobou. Ta je dnes již naprosto samozřejmostí, nicméně v případě běžných domácích výrobků je její délka zpravidla 2 roky. Kdo vám nabídne 10ti letou záruku anebo dokonce až 50 let? Například německý výrobce Creaton, jež nabízí vskutku vhodný materiál pro střechu a za svými výrobky a jejich nejvyšší jakostí si pevně stojí. Podívejte se na výběr těch nejlepších střešních krytin, díky kterým rozhodně nesáhnete vedle.

Jaký materiál pro střešní krytinu zvolit? Autor: creaton

Tašky pro novostavby i rekonstrukce

Ať už jste se rozhodli dům rekonstruovat nebo vaše hnízdečko lásky teprve stavíte, výběr je široký a záleží čistě na vás, kterou krytinu zvolíte. Například pálená taška Terra Optima spojující německou kvalitu s moderními požadavky na bezchybnou střechu je úsporná, vzhledově dokonale nadčasová a díky použití kvalitních materiálů se pyšní dlouhou životností v řádu desítek let.

Velmi oblíbenou variantou je také betonová taška Eurovit spojující ty nejkvalitnější materiály, krásný design a moderní technologie, díky nimž je taška prakticky neporušitelná. Jejím poznávacím znamením je dvojitá drážka zabraňující průniku vody a sněhu do domu a speciální tvar bránící před vlhkostí.

Vláknocementová krytina co vydrží na věky

Výměna střechy je jednak zdlouhavá, ale také poměrně nákladná. V ideálním případě proto vsaďte na takový materiál, který vám vydrží na věky. A přesně takové požadavky a mnoho dalších pozitiv splňuje luxusní vláknocementová krytina. Krytina vzniká spojením přírodních surovin šetrných k životnímu prostředí, které se vyznačují pevností, stálostí, odolností proti klimatickým vlivům a také nehořlavostí. Dalšími plusy jsou pak extrémní lehkost krytiny a zvukověizolační vlastnosti. Krytina je navíc k dostání v mnoha podobách, jež splňují veškeré požadavky na moderní vzhled, tudíž se dokonale hodí pro všechny typy domů.

Vláknocementová krytina vám vydrží na věky. Autor: creaton

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.