Rodinné domy na klíč. Bydlete ve svém za skvělé ceny

Ač je snem téměř každého člověka, bydlet v překrásné nemovitosti s vlastní zahradou a útulnými místnostmi, které nabízejí dostatek soukromí, stále drtivá většina populace žije v malých bytech. Ty jsou dostačující pro jednotlivce nebo páry, ovšem jakmile se dostaví děti, rázem vám byt v činžovním nebo panelovém domě bude malý a vaše potřeba po větším zázemí začne nabývat svých rozměrů. Koupit si vysněný dům, kde budou mít ratolesti vlastní pokoje a kuchyně nebude pouze hubenou místnůstkou s kuchyňským koutem je krásná představa, nicméně pro nepříliš zabezpečené osoby často naprosto nerealizovatelná. Co dělat v případě, kdy nevyděláváte stovky tisíc korun a již nadále nechcete přežívat v malém a nepěkném obydlí? Geniálním řešením jsou nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, které si může dovolit opravdu každý.

Dům na klíč si může dovolit každý, autor: hpdomy

Dům na klíč jako cesta k rodinnému štěstí

Pokud jste měli co do činění se stavbou klasického domu, ať už se týkal přímo vás nebo třeba vašich blízkých, pak jistě víte, že se nejedná o nic jednoduchého. Výběr vhodné stavební firmy, parcely, spousta peněz, času a ve výsledku můžete být velmi zklamaní. Domy na klíč jsou skvělým řešením nejenom pro ty, co nechtějí na vlastní dům čekat roky, ale také pro rodiny, které si nemohou dovolit velmi nákladnou hypotéku. Přechod z bytu do vlastního domu je vždy velikou změnou, proto byste měli myslet také na to, že se náklady na bydlení značně změní. Rodinné domy na klíč jsou však vysoce úsporné a nízkoenergetické, díky čemuž budete šetřit i během budoucích let.

Zvolte kvalitní dřevostavbu

Nízkoenergetické domy na klíč jsou v České republice populární již několik let a nutno podotknout, že jejich obliba stále stoupá. Jedním typem jsou takzvané dřevostavby, vyznačující se použitím dřevěné konstrukce z KVH hranolů vysoké kvality. Tento výraz vám sám o sobě nejspíš nic neřekne, nicméně zajímat vás bude fakt, že právě tato konstrukce značně šetří vnitřní prostor, čímž dělá dům útulným, komfortním a šetrným k veškerým nákladům na energie. Chcete-li bydlet levně, avšak na úrovni, dřevostavba na klíč je pro vás tou nejlepší volbou.

Nízkoenergetický dům může být i zděný

Zatímco v cizině jsou dřevostavby naprostou samozřejmostí, u nás jsou lidé přeci jen zvyklý na mohutné zděné domy, které vydrží stovky let. Jste-li i vy zastánci zděných stavení, ale přesto toužíte po domě na klíč, i pro vás je zde řešení, a to v podobě nemovitosti z cihlových thermobloků, cihlových bloků či pórobetonu, jež dokáží svojí úsporou energie často předčit i tolik opěvované dřevostavby.

Nový dům na počkání a bez starostí

Okolo stavby vlastního domu bývá obvykle mnoho starostí, které vám mohou přidělávat nepěkné vrásky na čele. Co byste řekli na to, kdyby vám rodinný dům na klíč zprostředkovala společnost, která se o veškeré náležitosti postará za vás? Firma www.hpdomy.cz je jedničkou ve svém oboru s cílem splnit přání naprosto každého klienta. Odborník na slovo vzatý vám poradí a pomůže vybrat tu nejvhodnější variantu přesně pro vás, dle libosti upraví typový projekt, vyřídí stavební povolení, zajistí vám to nejvýhodnější financování na trhu, představí vám finální nabídku a samozřejmě ručí za tu nejvyšší kvalitu. A jaký je váš úkol? Nastěhovat se do kompletně zařízeného domu, který vám bude říkat pane, aniž byste si přidělaly jakoukoliv starost.

Bydlete ve svém již dnes, autor: hodomy

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.