Průvodce výběrem kuchyňských švýcarských nožů Victorinox

nože

Dokážete si představit každodenní fungování v kuchyni bez ostrých nožů? Zapomeňte na produkty ze supermarketů, které ani dlouho nevydrží. Investujte spíše do kvalitního švýcarského provedení, přičemž velké oblíbenosti se na trhu s kuchyňskými noži těší značka Victorinox. Jedná se o švýcarského velikána, jenž vyrábí precizní kuchyňské pomocníky.

I když si to možná ani neuvědomujete, nože jsou velice využívané. Stejně jako když vybíráte kování, chcete kvalitu, a to samé byste měli požadovat i při výběru nožů do kuchyně. Jen náš tip, nábytkové kování BLUM, patří mezi špičku v této oblasti. Zpět ale k samotným nožům.

Victorinox Swiss Classic

Velice žádaná je série kuchyňských nožů Victorinox Swiss Classic, protože jsou cenově přijatelné, ale přitom precizně zpracované. Ostré nože jsou charakteristické tvrdou čepelí z nerezové oceli, přičemž úhel řezu je testovaný laserem, a tím jsou zajištěny ostré hrany na dlouhou dobu. S ergonomickou rukojetí se pracuje perfektně. Nože můžete dát klidně i do myčky, protože zvládají i teploty okolo 100 °C.

Victorinox Standard

Další kolekci tvoří nože Victorinox Standard, ovšem u nich chybí ergonomicky tvarovaná rukojeť, ale na druhou stranu je jejich cena nižší. Vybrat si můžete z pestré škály délek a typů čepelí.

Victorinox Fibrox

Moderní série Fibrox zahrnuje vykosťovací i řeznické nože, s nimiž snadno zpracujete jakékoliv maso. Nože uspějí dokonce i v profesionálních provozech. Samozřejmostí je ergonomická rukojeť z dvousložkového materiálu, která je navíc protiskluzová.

Victorinox Rosewood

Preferujete spíše dřevěnou rukojeť? V takovém případě vás nadchnou nože Victorinox Rosewood, jejichž rukojeť je vyrobena z tvrdého palisandrového dřeva, které zvládá i vlhkost. Nože z dané série se však nedoporučují mýt v myčce na nádobí.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.