Poznejte výhody a nevýhody novostaveb

n_5729c1ba58059

Koupě nemovitosti je velkým krokem a je třeba promyslet mnoho aspektů. Zvažte mimo jiné i to, jestli půjdete bydlet do staršího bytu, nebo upřednostníte novostavbu. Pojďme si přiblížit výhody a nevýhody druhé z uvedených variant.

Výhody a nevýhody novostaveb

Hlavní výhodou novostavby je, že budete bydlet v novém. Nikdo v bytě před vámi nebydlel a vše by mělo být funkční a dobře vypadat. Nové byty také více odpovídají nárokům moderního člověka a v neposlední řadě se při jejich výstavbě obvykle bere v potaz energetická úspora, díky čemuž za energie ušetříte. Celkově je využíváno moderních materiálů a technologií.

Oceníte také skutečnost, že pokud se byt teprve staví, můžete do jisté míry ovlivňovat dispozice bytu a podílet se na jeho konečném vzhledu. Bydlení se lépe přizpůsobí vašim představám.

Navíc novostavby mnohdy vznikají jako součást větších projektů obsahujících další prvky zlepšující kvalitu života v daném místě. A našli bychom jistě i jiné výhody.

A co nevýhody? Je třeba se soustředit na kvalitu provedení. Některé firmy se snaží co nejvíce šetřit, což se projeví v použitých materiálech. Toto negativum eliminujete, vyberete-li si seriózní firmu. Další nevýhodou je vyšší cena a někdy horší dopravní dostupnost, protože mnohé projekty vznikají na okraji měst. Sami proto zvažte, jaké máte priority. Podle toho si vyberte bydlení.

Obraťte se na seriózního developera

Rozhodli jste se pro novostavbu? Teď ještě najít tu, která vám bude vyhovovat – dispozicemi, lokalitou, cenou a mnoha dalšími parametry. Široké možnosti máte, zajímají-li vás nové byty v Praze.

A na koho se v této záležitosti obrátit? Hledáte-li seriózní společnost s dlouhodobou působností na trhu, volte Geosan Development, která funguje již od roku 1998. Nejvíce se specializuje právě na developerské projekty v Praze, a to po celém jejím území, ale i v okolí. Má pro vás byty v zajímavých lokalitách, kde nechybí dobrá občanská vybavenost ani další předpoklady pro spokojené bydlení. Najděte si novostavbu v Praze plně splňující vaše nároky.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.