Potřebujete novou betonovou jímku?

jímky

Jestliže vlastníte menší chalupu, na které rádi trávíte víkendy či týdny od jara do podzimu, je potřeba, abyste správným způsobem odváděli z nemovitosti splaškovou vodu. V místech, kde není zbudována kanalizace, je nutné používat žumpu, do níž bude odpad otékat. Nejde jen o odpad vznikající při spláchnutí, ale i při mytí nádobí nebo používání vany či sprchového koutu.

Dostupné betonové jímky

Dobrezumpy.cz jsou vám k dispozici kdekoli na území ČR díky společnosti dobrezumpy.cz. Koupit u ní můžete jímky o objemu do 12 krychlových metrů. Potřebujete-li větší objem, dají se jímky propojit až do požadovaného objemu. Své využití nachází i při zadržování dešťové vody nebo k vybudování sklepa.

Samozřejmostí je, že ať už jde o levné betonové jímky v Brně, Ostravě nebo třeba ve Zlíně, všechny jsou certifikované a vyrobeny z prvotřídního vyztuženého betonu. Díky tomu jsou nejen odolné a pevné, ale mají i velmi dlouhou životnost. Prefabrikované žumpy či jímky jsou opatřeny penetračním nátěrem. Společnost vám ji doveze na vámi zvolené místo, vaším úkolem bude jen připravit stavební jámu. Do té vám bude betonová jímka uložena za pomoci hydraulického ramene, což je obsaženo v ceně. Ta se aktuálně pohybuje v rozmezí 14 000 Kč – 28 000 Kč bez DPH dle její velikosti.

Potřebné příslušenství na jenom místě

Aby vám žumpa neboli jímka sloužila, jak má, můžete si u společnosti Dobré žumpy doobjednat i příslušenství. Jde o litinový poklop, betonový komín, měřič hladiny kapaliny a průjezdovou desku.

Rekonstrukce i v koupelně

Probíhá ve vaší nemovitosti i rekonstrukce koupelny, toalety? Tak to se zřejmě poohlížíte i po kvalitním a spolehlivém Geberitu. Toto řešení, kdy je nádoba na vodu zabudovaná ve zdi a v místnosti je vidět jen toaleta a ovládací tlačítka, je velmi estetické. Koupit jej můžete v mnoha provedeních, a to jak samotné nádrže, tak ovládací panel.

Neponechte nic náhodě a obraťte se s žádostí o novou jímku či žumpu na společnost dobrezumpy.cz. Budete spokojeni s kvalitou zboží, cenou i proklientským přístupem.

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.