Postel, pohodlné křeslo či pohovka za pár sekund? Prostě si je nafoukněte!

uv

Nábytek by samozřejmě v žádném bytě či domě neměl chybět, neboť je nedílnou součástí interiéru. V jídelně byste se jen těžko obešli bez židlí, obývací pokoj potřebuje sedací soupravu nebo alespoň menší lenošku a zapomenout nesmíte ani na skříně, komody a police, které pojmou vaše nezbytnosti. O tom, jaký nábytek si pořídíte rozhoduje jednak váš vkus, ale především možnosti, a to jak finanční, tak prostorové. Některé byty jsou natolik malé, že si zkrátka nemůžete dovolit je zaplnit letištěm nebo ryze stylovými kousky, bez kterých se hravě obejdete, ale život s nimi je podstatně příjemnější. Pokud žijete sami, případně s partnerem, vystačíte si i v miniaturní garsoniéře o několika metrech čtverečních. Jakmile se ale objeví děti nebo si pozvete návštěvu, musíte svoji kapacitu zvětšit nebo alespoň vymyslet náhradní řešení. Nemáte dostatek místa své hosty usadit či jim nabídnout nocleh a také máte občas pocit, že se v příliš prakticky zařízeném bytě děti nudí? Pak si jednoduše nafoukněte nábytek, který vaše problémy vyřeší na jeden nádech.

Své hosty už na noc nemusíte vyhazovat

Blíží se půlnoc a i když se s přáteli a rodinou velmi dobře bavíte, začínáte významně pokukovat po hodinkách, neboť se blíží doba, kdy je třeba party rozpustit a jít se uložit ke spánku. Pokud doma nemáte pokoj pro hosty, což je vcelku pochopitelné, pravděpodobně své návštěvě nemůžete nabídnout místo, kam by složila hlavu. Ložnice je zkrátka jenom jedna a patří vám a partnerovi, jak tedy svízelnou situaci vyřešit? Na trhu najdete revoluční řešení v podobě nafukovacího nábytku, který je rychlým, efektivním, levným a neuvěřitelně praktickým řešením pro spoustu příležitostí. Jednou z mnoha variant jsou právě nafukovací postele, které díky zabudovanému kompresoru hravě nafouknete a ještě snáz vyfouknete a uložíte do útrob skříně nebo pod postel. Nafukovací postele  v sobě ukrývají rovnoměrně rozložený vzduch, díky němuž jsou komfortní nejenom pro spánek, ale i na klasické posezení. Použít je tak můžete i například místo pohovky. Kdo by potřebovat pokoj pro hosty nebo další rozkládací gauč, když si nábytek nafouknete lusknutím prstu?

Praktická nafukovací postel nejen pro návštěvy, autor: marimex

Provizorní řešení nebo stylový doplněk?

Nafukovací postele jsou ryze praktickou záležitostí a v případě, že si budujete nové hnízdečko lásky nebo rekonstruujete a šetříte si na kvalitní nábytek, mohou sloužit i jako provizorní řešení pro posezení u televize. Ovšem ne každý model nafukovacího nábytku musí nutně suplovat italské luxusní pohovky nebo rustikální nábytek. Například nafukovací křesla seženete v několika barevných variantách a nejrůznějších tvarech, které jsou moderní, nadčasové a navíc tak pohodlné, že již ve svém příbytku nebudete chtít nic jiného.

Nafukovací nábytek zabaví i neposedné děti

Není žádnou novinou, že je třeba dětem věnovat pozornost a pakliže si jich chvíli nevšímáte, začnou se nudit, vymýšlet nesmyslné hry a často takové programy, které mohou být až životu nebezpečné. Jak je tedy zabavit, abyste s nimi nemuseli hrát hodiny dětské hry a stihli také uvařit, uklidit nebo dokonce pracovat? Řešením je opět chytrý nafukovací nábytek, jež si s dětmi poradí stejně, jako s dospělými. Nafukovací vanička je ideální volbou do horkých letních dní a především pro malé děti, co ještě neumí plavat, nafukovací postel lze využít multifunkčně pro spoustu venkovních her a koneckonců i nafukovací křeslo lze postavit na zahradu nebo do bazénu.

Zabavte děti díky nafukovacímu nábytku, autor: marimex

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.