Podzimní svíčky 4x jinak

Autor: KOHLS.COM

Podzim je pro většinu lidí méně oblíbeným ročním období a zatímco léto milují pro jeho teplé počasí téměř všichni a v zimě se každý těší na Vánoce a na lyžování, podzim je tak nějak nic neříkající, sychravý, studený a nudný. To ovšem neznamená, že se v tom samém duchu ponese i vaše bydlení. Podívejte se na nejnovější podzimní dekorace v podobě svíček, které se hodí do každého interiéru a navíc byt dokonale provoní podzimními vůněmi. Pořiďte si svíčky ve tvaru dýně nebo s vůní vanilky a kardamonu.

Dýně jsou typickým symbolem podzimu nejenom v České republice, ale naprosto po celém světě. Když se řekne podzim, měli byste se vybavit dýně jako dekorace, ale rovněž dýňové polévky, zákusky a dýně nakládané. Pakliže si nepotrpíte na dýně v kuchyni a nemáte čas nebo náladu s jejich vykrajováním, pořiďte si tyto stylové a příjemné svíčky s vůní dýně. Podzim vám najednou nebude připadat zdaleka tak studený a šedý. cena svíčky je na e-shopu NORDSTROM.COM 980 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Samotně stojící svíčky jsou praktickým doplňkem do každé místnosti, pokud však toužíte po výraznější dekoraci, která bude dominantou celé místnosti, pak se zaměřte spíše na koláže a asambláže s podzimními motivy. Svíčky, sušené listí, umělé dýně nebo jejich živé odrůdy. To všechno ve výrazných a hřejivých podzimních barvách oranžové, okrové a hnědé. Dekoraci seženete na e-shopu KOHLS.COM za skvělých 735 korun.

Autor: KOHLS.COM

Svíčky mohou být obyčejné čajové z laciných a nepříliš kvalitních materiálů, ale také vysoce kvalitní kousky, které vám vydrží dlouhé roky a jejichž sílu poznáte, aniž byste se ve svíčkách a vosku vyznali. Jedničkou mezi svíčkami je značka Yankee candles, jež jsou oblíbené na celé planetě. Tyto svíčky vydrží hořet neuvěřitelně dlouho, ale především překrásně voní. Co říkáte na vůni dýně a skořice nebo pomeranče a hořké čokolády? Cena svíčky je na e-shopu KOHLS.COM 440 korun.

Autor: KOHLS.COM

Podzim je krásný především díky barevnému listí, jež dokáže vytvářet fascinující zátiší a takové krajinné senzace, ze kterých až přechází zrak. Udělejte si takový menší podzim u vás doma, a to za pomocí těchto stylových svíček značky Kohls. Jednoduché bílé svíce jsou ozdobeny listy v podzimních barvách, což je činí výjimečnými. Cena jedné svíčky je na e-shopu KOHLS.COM 195 korun.

Autor: KOHLS.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.