Podzimní novinky, které doma musíte mít!

uv

Podzim je v plném proudu a spolu s ním nejenom chladnější počasí, ale také nové trendy. Oproti létu, které je vždy neuvěřitelně barevné, pestré a veselé, může podzim působit lehce nudným dojmem, nicméně není tomu tak. Interiérům i oblečení a doplňkům vládnou přírodní barvy, které můžete venku vidět běžně kolem sebe, nesmí ale chybět také tolik populární metalické odstíny, kovy a sklo. Podívejte se na novinky pro říjen 2015 a pořiďte si do svého krásného domu něco unikátního.

Když je řeč o metalických barvách a jejich nejrůznějších provedení, pak by ve vašem interiéru rozhodně neměly chybět. Metalické barvy jsou trendem již několik let po sobě a pravděpodobně budou v kurzu i za pár dalších sezón. Nemusíte se tak bát, že by dekorace a doplňky v tomto duchu byly za rok out. Vsaďte například na stylový polštářek bronzovohnědé barvy, které lze využít jako ozdobu na polici nebo skříňku, ale také klasicky na sedací soupravu. Cena polštářku je na eshopu NEIMANMARCUS.COM 2 025 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Stále přemýšlíte, čím byste svůj příbytek oživili, neboť takto vám připadá poněkud studený, obyčejný a neútulný? Skvělou volbou jsou například zabudované krby a krbová kamna, jež interiér jednak trochu pozmění, ale navíc jsou praktickým řešení vytápění. Není nad to, odpočinout si po dlouhé pracovním dni se sklenkou dobrého vína u hořícího krbu. Tento moderní kousek na vás čeká na e-shopu LOVETHESIGN.COM za skvělých 12 455 korun.

Autor: LOVETHESIGN.COM

Knihy by se měly objevovat v každém bytě nebo domě, neboť jsou jednak skvělým designovým doplňkem, ale také praktickou pomůckou, jak si zkrátit dlouhé chvíle anebo si odpočinout nad zajímavým dějem. Aby se vám knihy nepovalovaly všude možně po bytě, je dobré si obtarat jednak knihovnu, ale také něco, díky čemu je můžete prakticky rovnat a dát jim nějaký řád. Tento stylový pořadník na knihy seženete na e-shopu LOVETHESIGN.COM za 455 korun.

Autor: LOVETHESIGN.COM

Každý člověk by si měl čas od času sednou, relaxovat a takzvaně nic nedělat. Workoholismus je nemocí 21. století a pokud u budete odolávat, nadále podléhat a nezastavíte se, koledujete si o neuvěřitelný malér v podobě kolapsu nebo zhoršení zdravotního stavu. Pokud vás nic nenutí, udělat si čas na šálek dobrého sypaného čaje, pořiďte si tuto trendy sadu a odpočívejte s přáteli, partnerem nebo klidně sami se sebou. Konvičku a hrníčky koupíte na e-shopu LANECRAWFORD.COM za 1 139 korun.

Autor: LANECRAWFORD.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.