Podlehněte kouzlu rustikálních doplňků

Rustikální nábytek je jakousi klasikou, která se v interiérech objevuje již pěknou řadu let. I když jsou v posledních letech daleko modernější kovy, sklo, plast a jiné nepříliš přírodní materiály, dřevo je zkrátka nesmrtelné, proto by ve vaší domácnosti nemělo chybět. Dřevěný nábytek si můžete pořídit v mnoha nejrůznějších podobách a obdobách, přičemž ne všechny jsou si podobné. Zatímco lze dřevo pojmout ve stylu studené Skandinávie, inspirovat se norskými chatkami nebo sruby, lze si také připomenout doby minulé a vsadit na rustikální kousky, které jsou nadčasové a především vydrží krásné spousty let. Máte doma rustikální nábytek nebo přemýšlíte o jeho koupi? Pak vám nesmí chybět tyto stylové doplňky a dekorace.

Jistě jste několikrát zažili tu situaci, kdy jste si potřebovali nutně napsat další potravinu na seznam nákupu. Na pamět se v tomto případě obvykle nelze spoléhat a ne vždy máte po ruce papír a propisku. Pro tyto případy si pořiďte praktickou tabuli s křídou, kam si dle potřeby zaznamenáte vše důležité nebo zkrátka cokoliv, co vám udělá radost. Tuto tabulku v přírodních barvách a s rostlinou tématikou koupíte na e-shopu NORDSTROM.COM za 335 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

I když je čím dál více moderní vlastnit pokud možno méně nábytku a šetřit místem, přesto se bez některých kousků neobejdete a sami uznáte, že vám značně zlehčují život a usnadňují práci. Řeč je například o praktických konferenčních stolcích, které lze umístit nejenom do obývacího pokoje, ale prakticky kamkoliv vás napadne. Tento masivní kousek s kolečky vám tak pohlídá drink nebo svačinu, ale také důležité dokumenty do práce. Do jeho útrob pak můžete vložit například květinu, jako ozdobu, nebo knihy. Cena stolku je na e-shopu NORDSTROM.COM 4 975 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Rustikální kousky můžete mít prakticky po celém domě a záleží pouze na vás, do jakých místností si je pořídíte. Dalším skvělým typem jsou například stojany na nože nebo kuchyňská prkénka, díky kterým budete daleko komfortněji a rychleji vařit a také budete vědět, že se na tyto společníky můžete spolehnout. Masivní dřevo je kvalitnější než plast, který se v kuchyni často vyskytuje, proto zainvestujte do pravého dřeva, své volby jistě nebudete litovat. Sadu koupíte na e-shopu NORDSTROM.COM za 1 675 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Rustikál, to nejsou jenom dřevěné materiály a masivní kusy nábytku. Jedná se také o kov, který působí na první pohled neopracovaným, až surovým dojmem. Kuchyňské potřeby jako naběračky, lžíce či jiné vymoženosti, nezbytné k vaření a pečení, jsou však velmi kvalitní a beze sporu s neotřelým designem. Koupit je můžete na e-shopu NORDSTROM.COM za 335 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.