Obraz pro váš interiér – vyberte si ten nejlepší

uv

korunbyt či dům by měl být vybaven drobnostmi jako jsou fotky, svíčky, vázy, květiny a další dekorace, které dělají interiér útulný a zabydlený. Pokud si nepotrpíte na tyto drobnosti a spíše je vnímáte jako lapače prachu, pak se alespoň zaměřte na výzdobu stěn, jež by neměly zet prázdnotou za žádných okolností. Správně zvolený obraz dodá místnosti zcela jiný charakter, dokáže ji opticky zmenšit nebo naopak zvětšit a dle vybraných barev se bude řídit i zbytek vybavení. Výběr obrazu tak neberte na lehkou váhu.

Pokud nechcete investovat do dražších obrazů s výraznými rámy, pak se zaměřte na plakáty, které dnes vypadají velice kvalitně, věrohodně a jejich výhodou je fakt, že je můžete zarámovat dle vlastní libosti. Jednoduchý dřevěný rám, čisté sklo, barevný plast nebo kov. Výběr je čistě na vás a stejně tak volba plátna.

Pro nadšené cestovatele

Čím dál více jedinců se věnuje cestování a poznávání nových krajin a kultur. Někteří turistice zasvětili celý svůj život a dokonce vydělávají a žijí pouze pro své cestovatelské plány. Jeden den na vrcholku mrakodrapů v New Yorku, další den surfování v Atlantiku, jiný den opalování se na plážích Karibiku a za nedlouho poznávání uměleckých děl v pařížském Louvre. Milovníci dálek by ve svém domově toto hobby měli mít zakomponované a jak jinak, než obrazem Mannhattanu dáte světu najevo, že nikde nevydržíte příliš dlouho? Cena stylového obrazu je na e-hopu ART.COM příjemných 96 korun.

Autor: ART.COM

 Mystika a taje všude kolem

Mystično a záhady jsou atraktivními tématy pro mnoho lidí na celém světě a každou chvíli se najde nadšenec, který se nebojí bádat v neprobádaných oblastech a zabývat se doposud nevysvětlenými záhadami. Takový jedinci se rádi obklopují tajemnými věcmi, ba dokonce jsou takové předměty pro ně naprosto typické. Obraz zahaleného měsíce je ideální volbou do obývacího pokoje nebo předsíně. Obraz můžete koupit rovněž na e-shopu ART.COM, a to již za skvělých 960 korun.

Autor: ART.COM

Sportu zdar!

Většina mužů bezpodmínečně miluje sportovní přenosy a nejoblíbenějším je pravděpodobně fotbal, který je populárním sportem napříč celým světem. I když možná nejste aktivními sportovci a zakopat si na stadion nepůjdete, z gauče vás sledování zápasu baví vždy a často vás strhne tolik, že se fotbalovou atmosférou necháte doslova pohltit. Pro takové sportovní nadšence jsou skvělou volbou obrazy a plakáty s obdobnou tématikou. Podívejte se na široké spektrum nabídky e-shopu ART.COM, kde si jistě přijdete na své. Obraz s fotbalovým utkáním vás přijde na 960 korun.

Autor: ART.COM

 Pro klid v duši

Příroda je něčím, z čeho čerpáme energii a co uklidňuje tělo i mysl. I když si toho možná nejste vědomi, jakmile vypustíte všechny starosti a vydáte se byť na krátkou procházku lesem nebo loukou, najednou budete mít pocit, jako by z vás vyprchaly všechny problémy a vy byli lehcí jako pírko. Bohužel, vzhledem k neustálému stresu a nedostatku času si procházky přírodou nemůžete dovolit moc často a už vůbec ne přes klasický pracovní týden. Přiveďte trochu toho harmonického přírodního klidu do vašeho domova a ozdobte stěnu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice obrazem s rostlinou tématikou. Tento kousek vás na e-shopu ART.COM bude stát příjemných 1 200 korun.

Autor: ART.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.