Novinky ze světa nábytku aneb tyto kousky musíte mít!

uv

Nejenom váš šatník, ale také bydlení prochází změnami a to, co bylo moderní před pár lety, může být zítra naprosto nemístné a OUT. Pozměnit některé kousky nábytku nebo doplňků není rozhodně na škodu a navíc vaše bydlení získá rázem nový impulz a zajímavý vzhled. Podívejte se na několik novinek ze světa nábytku a zaměřte se na netradiční kousky, co se hodí pro dřevěný srub, ale také pro ultra moderní interiér.

Kožešina na netypických místech

Kožené a kožešinové kousky se v bytech objevují již desítky let a stále jsou velice v kurzu. Pravdou je, že koupí kůže a ožešiny nikdy neprohloupíte, neboť se jedná o poměrně nesmrtelné kousky, co jen tak z módy nevyjdou. Místo klasiky v podobě kožené pohovky a kožešinového přehozu si pořiďte například originální kožešinový taburet v bílé barvě. ten se rázem stane středobodem místnosti a skutečně exkluzivním designovým kouskem. Nábytek seženete na e-shopu BARNEYS.COM za 24 599 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Chcete-li, aby vaše bydlení bylo dle poslední módy, pak by vám doma neměly chybět materiály jako je sklo, opracovaný plast a samozřejmě také kov. Nerezové spotřebiče a kovové nohy stolů a židlí jsou klasikou, která již nijak zvlášť nepřekvapí. Co si ale pořídit celokovový nábytek? A že působí chladně a neosobně? Opak je pravdou a v kombinaci se světlými barvami a většími plochami se stane něčím nepopsatelně krásným. Cena celokovové komody je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 8 977 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Pokud přemýšlíte, ja své bydlení trochu osvěžit a dodat mu na originalitě, anž byste museli podstoupit nákladnou rekonstrukci anebo koupit rovnou celý nový nábytek, zaměřte se na jednotlivé originální kousky, které jsou natolik netypické, že okamžitě zaujmou veškerou pozornost a strhnou na sebe jas a lesk celého pokoje. Řeč je například o tomto luxusním zlatém stolku, který symbolizuje lesní houby v abstraktnějším pojetí. Do bytu ve stylu skandinávie se takový kousek dokonale hodí. Cena stolku je na e-shopu LANECRAWFORD.COM 28 030 korun.

Netradiční doplňky co doslova září

Autor: LANECRAWFORD.COM

Retro všude kolem

V posledních letech se opět do interiérů, ale i exteriérů dostal závan retra. Retro kousky se mohou objevovat ve všech místnostech a v bytě nebo domě mohou naopak působit velice moderním a netradičním dojmem. Retro lednice nebo příbory jsou již poměrně zaběhlým koloritem, nicméně retro křeslo do obývacího pokoje, haly nebo ložnice je poměrně unikátní a nutno podotknout, že v kombinaci se světlým designem a dřevem bude působit exkluzivním dojmem. Křeslo můžete pořídit na e-shopu LUISAVIAROMA.COM.

Autor: LUISAVIAROMA.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.