Netradiční nábytek jako vánoční překvapení pro vaše dítko!

Bez názvu

Říkáte si, že koupit dětem pod stromeček nábytek není vhodné? Jste na omylu. Dětský pokoj by měl být místem, kde se vaše dítko bude cítit jako v ráji. Pokud mu do ráje pořídíte netradiční kousky, bude nadšeno. Přinášíme vám proto inspiraci v podobě tipů na netradiční dětský nábytek, se kterým zabodujete u kluků i slečen.

Holčičí království

Máte doma malou princeznu, která miluje fialovou a růžovou barvu? Věřte, že bude nadšená, pokud jí jako vánoční překvapení pořídíte stylový nábytek BEAUTY PRINCESS. Může to být například komoda se třemi šuplíky, stojan na CD s oblíbenými písničkami nebo dokonce truhla, do které si vaše princezna uloží všechny své šperky a šaty. Naším dalším tipem je Plyšové křeslo PRINCEZNA, na kterém si vaše malá slečna může odpočívat. Na křesle by neměl chybět měkoučký polštářek. Zvolte Plyšový polštář PRINCEZNA, k mání je v růžové, světle modré a fialkové barvě. Jako doplněk se určitě bude hodit šperkovnice s hrací skříňkou, co říkáte?

Nábytek na hraní pro kluky

Máte-li doma kluka, není lepší volby, než mu pořídit nábytek, ve kterém si může hrát. Jedná se o Playtasy LEON. Je to jedinečný kus nábytku, který vypadá jako auto a pozor – změnou několika částí ho lze přeměnit v letadlo. Chlapci budou z takového vybavení pokojíčku jistě nadšeni. Možné je koupit i loď, která se přidáním několika částí lehce přemění v člun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na hračky nezapomeňte

Budete-li pořizovat stylový nábytek, rozhodně nesmíte zapomenout ani na hračky. Nemusí jich být přehnaně moc. Radost udělá i jedna chytře vybraná. Hledáte-li inspiraci, podívejte se na nabídku internetového obchodu Skluzavky.cz. Najdete zde nejen výše zmíněný nábytek, ale právě i moderní hračky, se kterými určitě zabodujete! Koupíte zde také hry pro děti, nechybí ani oblíbené stavebnice.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.