Netradiční kuchařky pro netradiční recepty

uv

Je vaření vaší každodenní činností a také vášní? Pak se neobejdete bez originálních receptů i netradičních kombinací, díky nimž překvapíte své nejbližší a naprosto nadchnete všechny své známé. Odsuňte na chvíli kuchařku svojí babičky s tradičními recepty stranou a zaměřte se na světové bestsellery, jež trhají rekordy nejenom v nakupování, ale také v jejich užívání. Potřebovat navíc nebudete žádné speciální vybavení ani netypické a zvláštní suroviny.

Nutella 100x jinak

Jednou z nejoblíbenějších pochoutek dospělých i dětí je sladký lískooříškový krém Nutella, který je hojně prodávaný a konzumovaný po celém světě. Nutella je vynikající pochoutkou z níž lze připravovat stovky skvělých pokrmů a dobrot, na kterých se stanete doslova závislí. Vyzkoušejte jednoduchý závin s Nutellovou náplní, palačinky s Nutellou a ořechy, Nutellové šátečky nebo Nutellových sýrový dort. Možností je mnoho, tak zkoušejte a ochutnávejte. Cena kuchařky je na e-shopu NORDSTROM.COM 315 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Maso a pivo

Pakliže chcete nakrmit hladové mužské krky a potěšit celou rodinu, pak se zaměřte na masové pokrmy. Maso je oblíbenou pochoutkou takřka u každého, ovšem ne všechny masové pokrmy jsou chutné. Toužíte po rozpadající se kotletce nebo masových kuličkách v pikantní omáčce? Pak vyzkoušejte senzační kuchařku maso a pivo. Pokrmy jsou připravovány za pomocí piva a budete překvapeni, jak jsou chutné a vláčné, aniž by z nich alkohol byl cítit. Cena kuchařky je na e-shopu NORDSTROM.COM 999 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Ruku v ruce s přírodou

Zdravá a vyvážená strava je otázkou 21. století a stále více lidí si je plně vědomo faktu, že právě stravování ovlivňuje celkový stav organismu a zdraví. Jak ale skloubit zdravou stravu, když milujete vaření a pečení a chcete hostit své nejbližší? Obstarejte si tuto stylovou inovativní kuchařku a vařte ruku v ruce s přírodou. V receptech nejsou žádná umělá barviva, konzervy, dochucovadla, ani bílá mouka a rafinovaný cukr. Přesto jsou jídla z knihy velice chutná a zábavná. Cena knihy je na e-shopu MODCLOTH.COM 735 korun.

Autor: MODCLOTH.COM

Zmrzlina a zase zmrzlina

Zmrzlina je další z oblíbených pochoutek, na které jsou prakticky závislé nejenom děti každého věku, ale také řada dospělých. Mrazivý krém je zkrátka chutnou záležitostí, ať už si jej užíváte na dovolené u moře nebo doma na pohovce. Vyzkoušejte si několik chutných zmrzlinových receptů a pozvedněte své kulinářské umění na vyšší úroveň. Co takhle okusit zmrzlinový dort, domácí sorbet nebo pohár s likérem? Cena netradiční kuchařky je na e-shopu SURLATABLE.COM 610 korun.

Autor: SURLATABLE.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.