Nejlevnější ubytování – to je Dobruška

Pojem ubytovna spoustu lidí děsí nebo odrazuje, neboť je často spojen s nepříliš komfortním a zdravým prostředím. Bohužel, takové prostory pak hází špatné světlo na všechny obdobně fungující zařízení, byť jsou nejenom příjemně zařízená, ale také čistá a dokonce moderně vybavená. Dostali jste se, vlivem mnoha nepředvídatelných okolností, do tíživé finanční situace, nemáte najednou spolehlivou střechu nad hlavou nebo vlastníte společnost zaměstnávající pracovité dělníky, kteří nemají kam složit hlavu? Ať už je důvodem k levnému a přesto plnohodnotnému bydlení cokoliv, podívejte se na ubytovnu Dobruška, která jistě splní veškeré vaše požadavky a dopřeje vám maximální přepych, jaký jen ubytovna může nabídnout.


Proč bydlet na ubytovně?

Možná vám bydlení na ubytovně připadá jako ta poslední varianta, nicméně pakliže nemáte rodinu a typické zázemí či potřebujete nějaký ten čas trávit v jiném městě, než kde žijete, je ubytovna skvělou variantou. Zatímco podnájmy jsou neuvěřitelně drahé a navíc vám málo kdo pronajme byt pouze na pár měsíců, ubytovna je alternativou dokonale nahrazující vlastní bydlení a navíc neuvěřitelně ušetříte. Proč byste zbytečně vyhazovali tisíce korun, když lze bydlet pohodlně a navíc za pár korun.

Ubytujte své zaměstnance

Ubytovna je rovněž geniálním řeším pro ubytování vašich zaměstnanců. Tato možnost se týká obvykle firem s dělnickou třídou, pro níž je tento způsob bydlení více než přijatelný. Na jejich ubytování pak ve výsledku vyděláte i vy, neboť víte, že je o zaměstnance dobře postaráno a jistě stoupnete v jejich očích.

Jakou ubytovnu zvolit?

Ubytovacích zařízení je v České republice nespočet a stejně tak typických ubytoven. Ovšem, jak to tak bývá, není ubytovna jako ubytovna a zatímco některou budou zdobit šváby a plísně na stěnách, ubytovna Dobruška je rájem pro všechny, kteří chtějí mít pěkné bydlení se vším komfortem. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované, vybavené moderním nábytkem, za který by se nestyděl kde jaký prestižnější hotel. V kuchyni a jídelně samozřejmě nechybí důležité pomůcky pro přípravu chutných pokrmů a koupelna, rovněž čerstvě po rekonstrukci, se nachází v každém pokoji, což zajišťuje nájemcům plné soukromí. Dále nutno podotknout, že zde nechybí ani satelitní tv se stovkou kanálů a samozřejmě také internet, bez kterého se v dnešní době nelze obejít. Závěrem nutno podotknout, že se ubytovna nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností a disponuje soukromým parkovištěm.

 Garance nejnižší ceny na trhu

Nejnižší cenou na trhu se chlubí kde kdo a pravdou je, že lze toto tvrzení jen velmi těžko vyvrátit. Ubytovna Dobruška má však jasný důkaz, že je opravdu tím nejlevnějším ubytovacím zařízením. Jakmile totiž přijdete s levnější nabídnou od konkurence, ubytovna vám automaticky cenu sníží. S touto taktikou je tedy nemožné, aby se vám podařilo najít ekonomicky výhodnější ubytování.

Věrnostní program pro dlouhodobě ubytované

Potřebujete v ubytovně nějaký ten čas zůstat nebo zde ubytovat své zaměstnance na delší dobu? Pak se nemusíte obávat, že byste na svém plánu prodělali, ba naopak. Pro dlouhodobě ubytované zákazníky má ubytovna Dobruška akce v podobě levnějšího ubytování, nabízí slevy pro skupiny a akce pro ty, kteří svůj pobyt chtějí v budoucnu zopakovat.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.