Moderní kuchařky pro moderní ženy

uv

Opět se navrací trend domácího vaření, kdy se lidé vrací z nezdravých fast foodu opět ke svým plotnám a dokonce se, místo knedlíků a řízků, snažit připravovat chutné a svěží pokrmy, které nejsou plné nezdravých tuků a zabijáckého cholesterolu. Na světě dnes existuje neskutečně mnoho výborných sbírek receptů, díky kterým připravíte chutné pokrmy celkem snadno a s jistotu, že zachutnají opravdu každému. Nevěříte? pak se podívejte na ty nejlepší světové kuchařky, podle kterých mohou skutečně vařit i zcela obyčejné ženy.

Říká vám něco pojem „superfood“? Jedná se o super potraviny, které jsou dle lékařů a výživových expertů skvělé nejenom pro postavu, ale také pro celý organismus a jeho zdraví. Super potraviny se vyznačují tím, že podporují správnou funkci metabolismus, štěpí tuky, dodávají spoustu energie  a navíc skvěle chutnají. Jedná se například o chilli papričky, ořechy, avokádo, citrón a mnoho dalších pochutin, ze kterých připravíte výborná jídla pro celou rodinu. Pořiďte si na e-shopu NORDSTROM.COM knihu se super recepty a vařte zdravě a vyváženě. Cena knihy je 499 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Italskou kuchyni zná dozajista každý a pravděpodobně existuje málo kdo, kdo by ji neměl rád. Italská kuchyně je totiž plná skvělých jednoduchých chutí, které lichotí jazyku a chuťovým pohárkům naprosto všech na naší planetě. Italská kuchyně však není jen o špagetách, pizze a mozarelle s bazalkou, nýbrž skrývá mnoho dávných receptů, které by vás možná velmi překvapily. V rustikální kuchařce s italskými dobrotami se dozvíte více. Sehnat ji můžete na e-shopu SHOPTERRAIN.COM za 450 korun.

Autor: SHOPTERRAIN.COM

Každý člověk čas od času hostí svoji rodinu nebo přátele a je slušností připravit pohoštění. Češi mají ve zvyku připravovat zastaralé chlebíčky se spoustou másla a majonézy, které jsou velmi těžké a nutno podotknout, že ani nijak zvlášť chutné. Zaměřte se na modernější recepty a inovaci v kuchyni a zvým hostům naservírujte takové jednohubky, na které nikdy nezapomenou. Vše se dozvíte v úchvatné kuchařce od Marthy Stewart, kterou seženete na e-shopu MACYS.COM za 680 korun.

Autor: MACYS.COM

Vždy je skvělé vařit a připravovat pokrmy ze sezónních potravin a lokálních surovin, které máte zrovna k dispozici. Na jaře a v létě budete mít po ruce spoustu zeleniny a ovoce, naučte se proto připravovat lehké a svěží jahodové dezerty, chřestové omáčky a polévky z lanýžů. Více informací na vás čeká v úchvatné kuchařce Endless summer, kterou koupíte na e-shopu KIRNAZABETE.COM za 720 korun.

Autor: KIRNAZABETE.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.