Máte zvířátko? Pořiďte mu stylové terarium

uv

Vlastnit nějakého toho domácího mazlíčka chce spousta lidí a obzvláště pak rodiny s dětmi, neboť právě malé ratolesti po zvířatech v domácnosti často nejvíce prahnou. Ne každý chce mít doma psa či kočku a důvodem nemusí být pouze alergie nebo nedostatek prostoru. Jak tedy udělat kompromis a dětem vyhovět? Ideálním řešením jsou zvířátka v teráriích, která si můžete pochovat nebo slouží jako dobrý bytový doplněk. A aby se nejenom malému mazlíčkovi u vás doma líbilo, ale aby terárium nepůsobilo jako ,,pěst na oko“, obstarejte takové, jež se rázem stane stylovou dekorací.

Velmi oblíbeným domácím zvířátkem jsou rybičky. Ty může mít doma naprosto každý, bez ohledu na alergie nebo nedostatek prostoru. Vybrat si můžete z neuvěřitelné škály jednotlivých druhů, přičemž některé mohou být menší, barevné, jiné zase větší a s dlouhými ploutvemi. Ať už bude vaše volba jakákoliv, nezapomeňte zvolit vhodné a trendy terárium. Plánujete rybičky umístit do pokoje k dětem? Pak se vám i jim bude jistě zamlouvat tato skleněná želvička, jež je klenotem sama o sobě. Vybavit ji můžete prostředím vhodným pro rybičky. Želvu koupíte na e-shopu NOVICA.COM za příjemných 1 070 korun.

Autor: NOVICA.COM

K domácím mazlíčkům beze sporu patří i hmyz a nejrůznější brouci a i když je spousta lidí ráda nemá, jiní si na ně potrpí a chtějí je doma pěstovat. Pokud si umíte představit mít taková zvířátka doma, nicméně neradi byste, aby se vám volně potulovali po domácnosti, obstarejte si stylové terárium, které bude rovněž sloužit jako bytový doplněk, který se v davu ostatních předmětů jen tak neztratí. Toto skleněné akvárium s „přírodou“ koupíte na e-shopu TARGET.COM za krásných 310 korun.

Autor: TARGET.COM

Pravděpodobně nejoblíbenějším domácím mazlíčkem z těch zvířat, která lze umístit do skleněného terária, jsou křečci. Ty milují obzvláště děti, neboť si s nimi mohou i pohrát, krmit je, pořizovat jim nejrůznější hračky, prolézačky a mnoho mnoho dalšího. Křeček však potřebuje také nějaké přirozené prostředí, proto uděláte nejlépe, když mu do terária vložíte pár kamenů, písku a rostlinek. Nic nezkazíte ani menším keříkem. Pakliže vám takové terárium doposud chybí, pak se podívejte na e-shopu SHOPTERRAIN.COM, kde najdete například tento kousek, a to již za 1 620 korun.

Autor: SHOPTERRAIN.COM

Většina terárií je vyrobena čistě ze skla a působí velice jednoduchým a moderním dojmem, nicméně ne všechna terária ladí se zařízením bytu či domu, který není zařízen nadčasově a futuristicky, ale spíše rustikálně a prakticky. Vládne ve vaší domácnosti dřevo a přírodní materiály a barvy? Pak vás zaujme toto terárium, které je jednak prostorné, ale navíc ozvláštněno o dřevěnou konstrukci, jež se hodí i na chalupu. Cena tohoto terária je na e-shopu SHOPTERRAIN.COM 2 335 korun.

Autor: SHOPTERRAIN.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.