Luxusní dětský pokoj v miniaturním bytě

Ceny nemovitostí dnes nepatří k nejlacinějším a proto je, především u mladších rodin, celkem samozřejmostí bydlet v menším bytě nebo dokonce v garsonce. Malá obydlí jsou jistě útulná, mají své kouslo a typické charisma, ovšem pokud máte děti, kterým byste rádi dopřáli vlastní útočiště, mohou se rázem zdát opravdu nepraktické. Jak ale existenci dětského pokoje vyřešit, pakliže nemáte dostatek financí na výměnu za větší bydlení? Věřte nebo ne, luxusní pokojíček pro vaše nejmilejší lze zařídit i v tom nejminiaturnějším bytě.

Obětujte místnost

Bydlíte jakožto tříčlenná rodina v bytě 2 plus 1 a jaksi postrádáte místnost navíc, kde byste ratolesti vytvořili pokojíček? Pak se nabízí celkem jednoduchá varianta v podobě obětování jedné místnosti. Samozřejmostí je, že ložnici si jakožto rodiče musíte ponechat, neboť každý by měl mít vlastní soukromí. Bez čeho se ale lze obejít, je obývací pokoj. Pořiďte si praktickou zástěnu, posuvné dveře a nebo si pohrajte se sádrokartonem a obývám přeformujte v romantickou ložnici pro vás dva. Rázem tak získáte pokoj pro dítě a společné večery můžete trávit i u jídelního stolu.

Druhé patro během chvilky

Garsoniéra je jistě skvělou variantou pro jednotlivce či zamilovaný, bezdětný pár, ovšem jakmile přijde na řadu dítě, rázem vám bude opravdu malá. Ale chytré hlavičky si dokáží vybudovat stylové bydlení i v jednopokojovém bytě, kterým je právě garsonka. Zapomeňte na rozkládací pohovky a raději investujte do patrové postele, která vám dokonale nahradí celou ložnici. Tímto krokem uspoříte dostatek místa a ve spodní části získáte spoustu prostoru pro dětský koutek s postýlkou i hračkami.

Spousta nároků na malý pokoj

Vaše ratolest si přeje hračky, které zaberou spoustu místa, sedací vak a samozřejmě potřebuje postel, skříně, nějaké ty police a případně psací stůl, kde si v klidu a pohodlí splní veškeré školní povinnosti. Malé byty ale disponují malým prostorem a proto pravděpodobně těmto nárokům nevyhovují. I zde se proto nabízí řešení v podobě patrové postele, která vytvoří prostor pro vymoženosti všeho druhu jako je nejenom nábytek, ale třeba autodráha.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.