Květinový decor jako hit jara

Jaro je  plném proudu a spolu s ním také novinky, které ve svých interiérech jistě uplatníte a oceníte. Pakliže nechcete příliš experimentovat s barvami, nemáte chuť malovat stěny nebo pořizovat nový a drahý nábytek, obstarejte si kousky, které jsou nadčasové, bydlení dodají energie a vy se s nimi budete cítit velmi příjemně. Vsaďte na oblíbený květinový dekor, který je prakticky nestárnoucí a k jaru se hodí tak, jako nic jiného.

Dekorace nejen do ložnice

Polštáře jsou zpravidla a odjakživa záležitostí ložnice, o tom není sporu, nicméně spousta z nich se začala objevovat i v jiných místnostech, kde slouží především jako stylový doplněk. Polštářky tak dokonale poslouží na sedací soupravě nebo lenošce, ale také na polici, komodě nebo stolku. Obstarejte si například tento, který koupíte na e-shopu NEIMANMARCUS.COM za 599 korun, a to hned v několika barevných variantách.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Obraz nad postel

Pokud máte pocit, že je vaše ložnice tak trochu holá, chybí ji barvy a jednoduše něco, co by zútulnilo, zaměřte se na zvelebení stěn, které v případě, že jsou holé, působí opravdu studeným a neosobním dojmem. Vzhledem k tomu, že se v ložnici neosobně nikdo cítit nechce, květinový dekor je skvělou volbou, jež situaci snadno a efektivně vyřeší. Co říkáte například na jednoduchý květinový obraz s Eiffelovou věří? Koupit jej můžete na e-shopu NORDSTROM.COM za 1 465 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

 Hrníčky pro hezčí ráno

Květinový dekor může mít samozřejmě mnoho podob a některé jsou sice méně nápadné a na první pohled skoro nepatrné, nicméně mohou velmi potěšit a navodit příjemnou atmosféru. Řeč je například o stylových hrníčcích a nádobí, ze kterého vám rozhodně bude více chutnat a ranní káva nebo čaj pořádně ,,nakopne“. Hrníčky můžete pořídit na e-shopu WEDGWOOD.CO.UK za 1 299 korun za 6 kusů.

Autor: WEDGWOOD.CO.UK

Ne každý si potrpí na pestré barvy a pokud se v bytě nebo domě nechcete obklopovat pastelovými a jinak výraznými odstíny, zůstaňte u květinového motivu a pojměte jej tak trochu po svém. Například svítidla mohou být poměrně nenápadná, přesto zajímavá a poutavá. Tyto nástěnné lampy na vás čekají v e-shopu MODCLOTH.COM již za senzačních 365 korun.

Autor: MODCLOTH.COM

Květinové stěny

Rádi byste do svého příbytku květiny pustili ve větší míře, ale nechcete do změny, případně rekonstrukce příliš investovat? Pak zapomeňte na nákladný nábytek a předražené dekorace a vsaďte na samolepky na zeď a stylové tapety, které vás vyjdou sotva na pár set korun a přesto interiér dokonale změní. Klasické černobílé tapety s květinovým motivem pořídíte na e-shopu NORDSTROM.COM již od 899 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.