Krásné hrníčky na kávu – jaký vybrat?

Nádobí je samozřejmě nedílnou součástí každé kuchyňské linky a některé kousky se mohou objevovat i v jiných místnostech nebo například na pracovním stole. Řeč je o hrníčcích, ze kterých lze jednak popíjet vynikající čaj, kávu nebo jiný horký nápoj, ale stejně tak mohou sloužit jako krásná bytová dekorace. Chcete si na Vánoce udělat radost a pořídit si drobnost? Pak si kupte krásný hrníček, ze kterého je radost pít.

První ranní káva…

Letošní rok jsou v kurzu matné materiály, které se objevují jak v interiérech, tak v módě a také v líčení. Je zcela přirozené, že nebudete lesklou kuchyňskou linku měnit za matnou a pořizovat si matný konferenční stůl. Co ale můžete změnit, jsou dekorace. Pořiďte si například tento trendy hrníček na první ranní kávu, který je velmi příjemný a svým vzhledem rozhodně nedělá ostudu. Hrneček pořídíte na e-shopu NORDSTROM.COM za 380 korun

Autor: NORDSTROM.COM

 Pro světoběžníky

Cestování je oblíbenou činností spousty lidí na celém světě a někteří tomuto koníčku zasvětili prakticky celý svůj život. Když už se konečně odhodlali usadit, museli si kousek toho světového poznávání přinést i do bytu nebo domu, proto u těchto světoběžníků nechybí suvenýry z cest, mapy a jiné netradiční drobnosti. Takového jedince dokonale potěšíte hrníčkem například s anglickou vlajkou. A chcete-li být originální a nedarovat předmět, který vypadá jako z klasického obchodu se suvenýry, podívejte se na stránky ROYALALBERT.CO.UK, kde koupíte tento skvost za 400 korun.

Autor: ROYALALBERT.CO.UK

 Hrníček pro (ne)slyšící

Hrníčky mají obvykle alespoň jedno ucho, za které ho můžete držet a pohodlně tak pít nebo jej nosit. Ucho je součástí hrníčku z jednoho praktického důvodu, abyste si při přenášení horkého nápoje nijak neublížili. Pokud ale preferujete inovativní kousky a neapelujete na hrníček s ušima, pak je pro vás skvělou variantou sada hrnků značky Naramin, která je hravá, veselá a jednoduše jiná. Hrníčky koupíte na e-shopu THEHUT.COM již od 745 korun za 2 kusy.

Autor: THEHUT.COM

 Vánoce a vše okolo nich

Zapomínat bychom samozřejmě neměli ani na svátky Vánoční, které jsou již za rohem. Vánoční výzdoba doma nesmí chybět, nicméně nádobí s obdobnou tématikou obvykle zabírá pouze spoustu místa, neboť jej přeci jen použijete jednou ročně. Místo typického Vánočního hrnečku si proto kupte tento luxusní porcelán se zlatou aplikací, který se skvěle hodí jak ve sváteční dny, tak po celý zbytek roku. Hrnek koupíte na e-shopu WILLIAMS-SONOMA za 1 988 korun.

Autor: WILLIAMS-SONOMA.COM

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.