Kde sehnat ty nejlepší doplňky?

uv

Sháníte stylové doplňky a nejrůznější dekorace pro vaše bydlení a nedaří se vám narazit na takové kousky, které by byly originální a netradiční? Pak vám představíme ty nejlepší světové e-shopy, kde najdete nespočet trendy doplňků za super ceny a často i s nulovým poštovným. Je libo luxusní obrazy, skleničky do kuchyně nebo polštářky do uvítací haly? Nechejte se inspirovat a nakupujte o sto šest.

Květiny, co vydrží

Rostlinky všeho druhu by se měly vyskytovat v každé domácnosti. Řeč je samozřejmě o květinách, ale také o bylinkách, díky nimž bude kuchyně dokonale vonět. Problém ovšem je, že ne všechny květiny delší dobu vydrží a pořizování stále nových kousků vás ve výsledku může vyjít poměrně draho. Podívejte se na nabídku e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM, kde si můžete vybrat z několika umělých kousků, jež vypadají jako nové. Květinu navíc pořídíte již za skvělých 1 199 korun.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Stylové dózy na cukrovinky

Kolikrát se vám stalo, že druhý den byly koláče či koblihy okoralé a prakticky nebyly k jídlu? Na všechny možné cukrovinky, co nevydrží dlouhé týdny, byste měly mít originální a praktické dózy. A kde takové doplňky najít? Podívejte se na e-shop NEIMANMARCUS.COM, kde například tent kousek najdete za senzačních 1 271 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

A kde sehnat obrazy?

Další nezbytností každého bydlení jsou samozřejmě nástěnné dekorace. Záleží čistě na vás, zda zvolíte obrazy, fotografie nebo třeba reliéfy. Takové obrazy by měly být originální, stylové a netradiční, aby je neměli vaši známí nebo třeba sousedé. A kde ty nejlepší obrazy sehnat? Podívejte se na e-shop NOVICA.COM, kde vás malby rozhodně nadchnou a dostanou.

Autor: NOVICA.COM

Hlídejte si čas

K nástěnným dekoracím samozřejmě patří také hodiny, které jsou jednak velice praktickou záležitostí, ale stejně tak mohou být trendy doplňkem. Trendem posledních let jsou retro hodiny v černobílém provedení, které se skvěle hodí do moreního interiéru, kde převládají světé barvy a také světlé dřevo. Tyto hodiny seženete na e-shopu FARFETCH.COM za super cenu 3 115 korun.

Autor: FARFETCH.COM

Úložné prostory na mnoho způsobů

Úložné prostory jsou nezbytností, aby vaše bydlení nepůsobilo přeplněným dojmem a osobní věci nepřetékaly ze skříní a šuplíků. Mnoho úůložných prostorů od stylových paletových beden až po komody seženete na e-shopu NORDSTROM.COM, a to již od příjemných 910 korun za kus.

Autor: NORDSTROM.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.