Kde nakupovat kuchyňské vymoženosti?

Žádná, byť sebemenší, kuchyně se neobejde bez kuchyňských spotřebičů, kteří vám pomohou jednodušeji a rychleji připravit a následně uvařit pochoutky, které ocení celá rodina. Někdo si potrpí na multifunkční nové roboty vypadající jako z jiné dimenze, dalšímu bohatě postačí ruční mixér, rychlovarná konvice a sada hrnců. Ať už preferujete jakoukoliv variantu, měli byste vědět, kde přístroje zakoupíte, a to tak, aby byly kvalitní a měly dlouhou životnost a přesto vám nezruinovaly konto.

Pro ,,drobnosti“ do Ikei

Zdání na první pohled klame a možná si říkáte, že toho  v kuchyni tolik nepotřebujete, pak ale zjistíte, že vám chybí základní pomůcky jako naběračka, škrabka na brambory a nebo lis na česnek. Pro veškeré kuchyňské drobnosti, jako je náčiní na vaření, nádobí, sklenice, zapékací mísy a kuchyňský textil typu zástěry, utěrky a ubrusy, pořizujte jedině v Ikei. Zde vás vše vyjde doslova na pár korun a vy tak ušetříte tisíce a přitom se budete pyšnit krásnou výbavou. Například kuchyňský talíř klasických rozměrů, béžové barvy v Ikei koupíte za neuvěřitelných 12 korun.

Luxusní nádobí Tescoma

Prahnete-li po něčem, co má jistou záruku výdrže a s čím se vaří jedna radost, zavítejte do obchodů Tescoma, které nabízejí široký sortiment opravdu kvalitních produktů. Výše zmíněné drobnosti přejděte, co si ale pořiďte, jsou rozhodně prvotřídní hrnce, porcelánové zapékací misky a nepřilnavé pánve, na kterých lze vařit bez použití jediné kapky oleje.

Trouba, mixér, kávovar přes internet

Pakliže zvažujete koupi trochu většího a nákladnějšího spotřebiče jako je trouba nebo luxusní kávovar, zapomeňte na kamenné obchody. Na internetových stránkách pořídíte totožné zboží stejných značek až o několik tisíc levněji, což se ve výsledku opravdu vyplatí. Pokud si nejste používáním výrobku jisti, jděte si jej otestovat do obchodu a následně kupujte pouze a jenom přes e-shop, kde samozřejmě rovněž platí záruka alespoň dvou let.

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.