Kde koupit ty nejlepší bytové doplňky?

Bydlení by mělo být za každou cenu komfortní a příjemné. Ať už si potrpíte na jednoduchost, eleganci a čisté linie anebo preferujete výraznější barvy či spoustu dřeva, vždy se doma musíte cítit co možná nejlépe. K tomu vám samozřejmě pomůže vhodně zvolený nábytek, ale také doplňky a nejrůznější dekorace, bez kterých by byt nikdy nebyl útulný a dům by nepůsobil zabydleným dojmem. Kde ovšem nakoupit takové doplňky, které budou trendy, nadčasové a zároveň také cenově dostupné? Máme pro vás pár skvělých tipů, které vás jistě potěší.

Ikea, Kika či XXL Lutz

Obchody, které před několika lety v České republice způsobily neuvěřitelný rozruch jsou již dnes naprostou klasikou, kterou zná snad naprosto každý. Pravděpodobně nejoblíbenějším obchodem s nábytkem je Ikea, kde seženete montovaný nábytek za skvělé ceny. Stejně tak pořídíte i veškeré bytové doplňky, dekorace, náčiní a jednoduše vše, co pro své příjemné bydlení potřebujete. V závěsu za tímto populární obchodem, který zatím najdete pouze v Praze, je Kika a XXL Lutz nabízející obdobné zboží, avšak v menším měřítku. Veškeré doplňky v těchto prodejnách stojí sotva pár korun, proto jistě neproděláte a vaše obydlí bude zařízeno moderně a dle vašich představ.

Navštivte trhy

Na co lidé často zapomínají jsou nejrůznější trhy, jejich popularita vlivem ohromných nákupních řetězců trochu upadla v zapomnění. To je ovšem ohromná škoda, neboť právě na trzích najdete nespočet krásných kousků, a to obvykle z domácích dílen. Doplňky a dekorace tak budou originální a především mají své osobité kouzlo a charisma. Trhy najdete po celé České republice a jistě narazíte i na takové, které se přímo zaměřují na prodej a distribuci bytových doplňků v mnohých provedení.

Veletrhy se speciálním zaměřením

Další skvělou volbou jsou pak také veletrhy, které se často objevují ve větších městech, kde se nachází sportovní hala anebo alespoň větší kulturní dům. Veletrhy se specializují na vše možné a především v Praze, Brně, Ostravě nebo třeba v Liberci a Hradci Králové natrefíte na veletrhy domácnosti, kuchyně či bytového designu, které představují novinky, jež v obchodech ještě ani neseženete. Skvělou atrakcí je například každoročně pořádaná Design blok, kde se představí desítky, ba dokonce stovky designerů se svými novinkami. Na Design Bloku pak seženete originální kousky, které vám bude naprosto každý závidět.

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.