Kate Spade 5x jinak

uv

Dekorace by doma rozhodně neměly chybět, neboť právě doplňky a nejrůznější drobnosti dělají interiér zajímavým a také zabydleným. POkud máte doma doplňků málo anebo máte pocit, že by některé místnosti snedly trochu změny, pak se zaměřte na novinky značky Kate Spade. New yorská značka představuje kolekce oblečení i bytového designu a za každých okolností vás bude bavit.

Pakliže doma nemáte svoji vlastní kancelář, ale přesto potřebujete mít takový kousek sami pro sebe, kde budete mt přehledně uloženy pracovní věci, pak vám nesmí chybět například praktické pořadníky na papíry, noviny a nejrlznější pracovní materiály. Podívejte se na e-shop NORDSTROM.COM, kde najdete luxusní pořadníky značky Kate Spade, a to již od senzačních 1 050 korun za kus.

Autor: NORDSTROM.COM

V žádném obývacím pokoji nebo uvítací hale by neměla chybět sedací souprava či lenoška a samozřejmě také polštářky. Ty jsou skvělou volbou jak na pohovku, tak například na komodu nebo polici, neboť rozvněž slouží jako skvělý dekorativní prvek. Pokud doma polštářky nemáte, pak si pořiďte některé od značky Kate Spade, které vypadají jednoduše senzačně. Sehnat je můžete na e-shopu NORDSTROM.COM.

Autor: NORDSTROM.COM

Další z prvků, které by se v každé domácnosti měly vyskytovat, jsou rámečky na fotografie a obrázky všeho druhu. Stěny nemohou být nikdy prázdné a chladné a proto by se vám doma obdobné doplňky měly objevovat. Zaměřte se například na tyto trendy rámečky značky Kate Spade, které vypadají senzačně a hodí se do mnoha místností. Rámečky seženete na e-shopu NORDSTROM.COM.

Autor: NORDSTROM.COM

Nechceme mít doma žádné zvířátko, které pouští chlupy, nechává za sebou stopy a nedej bože nevodí? Pak si pořiďte rybičky nebo třeba jen jednu zajímavou akvarijní rybku, která může v interiéru vypadat naprosto skvěle a plnit dokonale funkci dekorace. Pořiďte si na e-shopu NORDSTROM.COM toto stylové akvárium, a to již za cenu 1 750 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Sklenice dnes můžete pořídit v mnoha variantách, a to od klasických průhledných sklenic bez jakéhokoliv reliéfu, až po barevné varianty nebo kousky z mléčného skla. Buďte kreativní a obstarejte si tyto sklenice s jemnými pastelovými nebo nude odstíny, které letošní sezónu skutečně letí. Cena sklenic se na e-shopu NORDSTROM.COM pohybuje okolo 1 330 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.