Kam pro stylové Vánoční ozdoby?

Vánoční ozdoby jsou nedílnou součástí každých Vánoc, neboť na borovici či jedli, jednoduše nemohou chybět. Je zcela na vás, jestli preferujete přírodní slaměnou variantu či zůstanete věrni skleněným variantám, které jsou vrcholem luxusu a vkusu, Vánoční dekorace by vždy měly odpovídat vašim představám. Už vás omrzela výzdoba z předešlých let a plánujete si pořídit něco nového? Pak se nechte inspirovat typy, kam pro Vánoční ozdoby zajít.

Ikea opět boduje

Za skvělou Ikeu můžete být opravdu šťastni, neboˇje to největší a také nejlevnější obchod s bytovými potřebami, jaký se na našem území vůbec nachází. V Ikei seženete prakticky vše pro zařízení domu nebo bytu, a to od kuchyně, přes sedací soupravu, až po háčky na věšáky. Letošní Vánoce zde najdete také nespočet Vánočních kolekci na stromeček,které jsou v mnoha barevných kombinacích, a za skvělé ceny. Sadu 6-ti ozdob seženete například od 69 korun, což je opravdu bezkonkurenční nabídka. Vánoce mohou být krásné, aniž byste utratili tisíce korun za zbytečnosti.

Kika s širokou nabídkou

Dalším skvělým obchodem s obdobným zbožím je také Kika, kterou najdete v Praze. Nemá sice tak široký sortiment jako Ikea, nicméně na své si zde rozhodně přijdete. Ve Vánoční sekci najdete nejenom foukané ozdoby na stromeček, ale také světélka, svíčky, svícny, věnce a přírodní ozdoby, které se například dokonale hodí na chalupu nebo do dřevěných interiérů. Sadu 6-ti ozdob pořídíte od 99 korun, a to v několika barvách, ze kterých si jistě vybere i velmi nároční zákazník.

OBI vždy po ruce

Opovrhovat byste rozhodně neměli ani obchody OBI, ve kterých najdete rovněž spousty Vánočních ozdob. Možná jste si zvykli do tohoto obchodu jezdit spíše pro komponenty na zahradu či na stavbu, nicméně pokud se podíváte pořádně, budete z nabídky mile překvapeni. Vánoční kolekce nabízejí světýlka jak do exteriéru tak interiéru, ale také Vánoční květiny, svíčky, svícny, věnce a především spousta Vánočních ozdob, které se kusově pohybují již od 29 korun. Prodejny OBI se navíc nachází ve všech větších městech, pro Vánoční výzdoby tak nemusíte do hlavního města, čímž ušetříte i čas a peníze.

 Kik s oděvy i ozdobami

Slyšeli jste již někdy o diskontu Kik, který se obvykle nachází v Kauflandu nebo v Lidlu? Pak možná víte, že zde nakoupíte zboží všeho druhu za velmi směšné peníze. Kromě laciného oblečení, bot, doplňků a spodního prádla, zde ve Vánočním období najdete také spousty pěkných ozdob a dekorací, jež vás budou stát minimum peněz a domácnost přitom dokonale nazdobíte.

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.