Jarní novinky 4x jinak

Jaro je v plném proudu, sluníčko svítí prakticky denně a do toho dokonale hřeje. Pryč jsou mrazivá rána, sníh a teplé kabáty. Naopak přicházejí zase výraznější barvy a zajímavé motivy. Jistě jste začali touto dobou zaplňovat svůj šatník nejnovějšími kousky z dílen vašich oblíbených návrhářů, značek a obchodů s běžnou konfekcí. Na co byste rozhodně také neměli zapomenout, je domácnost. I ta potřebuje čas od času oživit, tak ji dodejte punc novosti, a to s těmito stylovými kousky.

Pro single slečny

Bydlíte sama a nehodláte ještě v žádném případě zakládat rodinu nebo sestěhovat spolu s partnerem? Pak vás jistě doslova nadchne nejnovější jarní kolekce barevných obrazů značky Mashmo. Ty jsou veselé, dívčí, nespoutané i romantické. Například tento kousek s obtiskem rtů se dokonale hodí do teenagerského pokoje i ryze dívčího obýváku. Cena obrazu je na e-shopu NORDSTROM.COM 2 400 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Hurá na cesty

S jarem se také podstatně více lidí vydává na nejrůznější cesty. Výlety, eurovíkendy a dovolené v nejrůznějších krajinách jsou na jaře takřka nutností a ideálním způsobem, jak strávit víkend, volné dny a svátky. Co by vám však na vašich cestách nemělo chybět, jsou například travel deníky, kam si budete zapisovat užitečné poznámky, místa či ceny. Cestovatelský deník najdete na e-shopu PROFILEFASHION.COM za super cenu 899 korun.

Autor: PROFILEFASHION.COM

 Vůně jara

Kdy jindy, než právě na jaře by měla doma zavládnout krásná a podmanivá vůně konvalinek, jasmínu nebo čerstvě posekané trávy. Tyto a další vůně jsou skvělou volbou, jak do domácnosti přinést trochu těch příjemných prvojarních dní. Podívejte se na novinky značky Ralph Lauren, která přináší dokonalé svíčky, co provoní opravdu celou domácnost. Cena svíčky je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 770 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Domácí pohoda

Místnost, která by měla být pohodová, v klidu a příjemná je rozhodně ložnice. Zde odpočíváte, relaxujete a také spíte, takže zapomeňte na křiklavé barvy, příliš výrazné odstíny a také by se zde neměly objevovat halucinogenní obrazce. Místo toho vsaďte na jemné a nenápadné barvy šedé, béžové a růžové či lila a obstarejte si krásné obrazy s jarní rostlinnou tématikou. Ty můžete najít například na e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM, a to již od senzačních 1 999 korun za kus.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.