Jakou zvolit Silvestrovskou výzdobu?

Silvestrovskou výzdoba spousta rodin i jedinců vůbec neřeší, neboť v jejich domovech stále přetrvávají Vánoční ozdoby, stromeček, rolničky a spousta typických svátečních dekorací. Silvestr a Vánoce však nejsou jedno a to samé a oslava Nového roku by proto měla mít své vlastní vyzdobení. Plánujete pozvat pár přátel, připravit chutné občerstvení, dopřát si dobré pití a uspořádat akci u vás doma? Pak se rozhodně zaměřte na pravou silvestrovskou výbavu!

Stromeček v trochu jiném stylu

Jeli-li váš stromeček zdoben spoustou romantických skleněných kouliček, pak se se Silvestrem příliš neztotožňuje. Silvestr je totiž o zábavě, barvách a také rachejtlích. Nemusíte však stromeček zcela zatracovat nebo jej dokonce vyhazovat. Místo klasických Vánočních ozdob však zvolte blikající světélka, třpytky a nejrůznější blýskavé předměty, které Vánoční stromeček rázem promění v silvestrovskou atrakci, kterou vaši přátelé jistě nadšeně ocení.

Nezapomeňte na čepičky

Zatímco svátky Vánoční jsou o klidu a pohodě, na Silvestra se klidně ,,utrhněte ze řetězu“ a vyvádějte o sto šest. Zábava u vás doma prostě nesmí chybět a proto nezapomeňte i na vaši osobní výzdobu, kterou obdarujete každého, kdo vejde do místnosti. Slušivé čepičky jsou tak samozřejmostí, které neuniknou ani ženy v krásných koktejlových šatech a muži v nazdobených oblecích. Ať žijí silvestrovské oslavy naplno!

Označte si skleničky

Ano, Silvestr je především o alkoholu, zábavě a dobrému jídlu, proto vám tyto nezbytnosti na stole nesmí chybět. Pokud vás doma ale bude více, než 4 lidé, můžete si snadno pomíchat skleničky a snadno tak chytnout opar nebo nachlazení. Ještě, než oslavy začnou, ozdobte sklenice speciálními úchyty na skleničky, díky kterým snadno poznáte, že květina je vaše, slon je partnera a srdíčko kamarádky.

Zabavte děti

Děti Vánoce milují, kdežto Silvestr si až tak neužijí. Oslava příchodu Nového roku je zkrátka svátek spíše pro dospělé, a tak mohou být ratolesti někdy nevrlé. Než je odvezete k babičkám a dědečkům, vymyslete jim odpolední zábavu. Zatímco vy budete připravovat chutné chlebíčky, smažit mini řízečky a péct štrůdl, vy jim dovolte vyrobit typický řetěz z barevných papírů, díky kterému zavzpomínáte i vy na doby, kdy jste byly malými dětmi.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.