Jak ochránit majetek a soukromí zároveň? Pomohou speciální plachty a sítě

uv

Každý člověk jednou dospěje do stádia, kdy se vymaní ze spárů rodičů, opustí studentskou kolej či miniaturní garsonku a společně s partnerem si vybuduje zázemí pro své pohodlí a budoucí rodinu. Dokud žijete sami či v pronajatém bytě, nemáte příliš potřebu investovat a vystačíte si s málem, jakmile vám ale nemovitost začne říkat pane, rázem se z vás stane úzkostlivý jedinec střežící si jak svůj majetek, tak soukromí. Obojí vám poměrně snadno mohou narušit zvědaví a bezohlední sousedé, vandalové, ale také nepřízeň počasí. Nenechte se omezovat zimními mrazy, letními parny ani klepy seniorů z vedlejšího domu a svůj majetek i soukromí chraňte. Ptáte se jak? Odpověď je praktická, cenově dostupná a velmi rychlá.

Jak ochránit venkovní majetek?

Interiér máte pojištěný od shora až dolů včetně vstupní alarmu, takže si na vás žádný zloděj, povodeň ani požár nepřijdou, jak ale obstarat majetek, který vám stojí na zahradě nebo na terase? Jakmile rekonstruujete vnitřek domu, nedodělané opravy prostě necháte ladem a skladem, neboť jsou zakryty střechou, zahrada však obdobnou ochranu nemá, proto musíte myslet dopředu a počítat s tím, že pokud kůlnu nestihnete dostavět, déšť pravděpodobně shovívavě čekat nebude. Majetek je možné ochránit zakrývacími plachtami, jež ochrání vše od pískoviště, přes tenisový kurt až po automobil či stoh sena. Pro ochranu automobilů existují speciální plachty na auta, které jsou ve více velikostech. Zakrývací plachty jsou vyrobeny z tkaného polyetylenu se zdvojeným okrajem o tloušťce folie 0,2 – 0,4 mm. Každý model je navíc opatřen kvalitními kovovými oky, díky kterým, po provlečení provazu, zůstane plachta přesně na tom místě, kde ji chcete mít. Plachty jsou navíc skvělým řešením jako ochrana před mrazy a sněhem, což v tomto období jistě oceníte. Díky tomuto efektivnímu řešení vám již nikdy nezmokne rozestavěný altán a kroupy neponičí nové auto.

Zakrývací plachty ochrání váš majetek, autor: peplachty

Zbavte se zvídavých pohledů jednou pro vždy

Když už se rozhodnete postavit si vlastní dům nebo koupit řadovku, očekáváte, že budete trávit spousty dní na zahradě, která vám v panelovém domě chyběla. O to nepříjemnější je pak zjištění, že vám sousedé vidí prakticky do oken a při posezení na terase máte pocit, jako by s vámi byli na jedné zahradě. Soukromí je zkrátka nezbytné a k jeho získání překvapivě nemusíte budovat nové oplocení, živí plot ani přemýšlet o obdobných investicích. Naprosto geniálním řešením jsou totiž stínící sítě, které rázem oddělí váš pozemek od okolního světa a navíc vytvoří příjemný stín, jež vás v létě ochrání před ostrým sluncem a nebezpečným UV zářením. Napadlo by vás, že je řešení tak prosté?

Plachty a sítě jedině od profesionálů

Zakrývací plachty a stínící sítě jsou skvělými produkty, které vaše zahrada ocení, nicméně jako u každého zboží, i zde apelujte na kvalitu. Abyste takzvaně nekoupili zajíce v pytli, zaměřte se na výrobky od Plachty Štěpáník, které disponují více jak dvacetiletou tradicí, provozují kamennou prodejnu i přehledný e-shop a zaměřují se na použití nejkvalitnějších materiálů na trhu. Hledáte-li kvalitu za skvělé ceny, pak jedině Plachty Štěpáník.

Soukromí vám zajistí stínící plachty, autor: peplachty

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.