Jak na dárek pro kutila? Kupte mu nějakou cool hračku do dílny!

scheppach kompresor

Váš miláček bude mít narozeniny a vy nevíte co mu koupit? Nebo hledáte již dárek pod stromeček pro některého mužského z rodiny? U mužské části osazenstva to je někdy opravdu těžké najít vhodný a dobrý dárek. Především proto, že chlapi takové ty měkké dárky (oblečení) moc nemusí.

Tak letos změňte sortiment a vybírejte nikoli v oděvech, obuvi, nebo drogériích, ale v hobby marketech a specializovaných prodejnách a firmách s dílenským zařízením. A každoroční problém, „co jen mu koupit“ je rázem pryč.  V repertoáru hobbymarketů, specializovaných prodejen i firem nabízejících tento sortiment naleznete širokou škálu kousků, které vašim mužským určitě udělají radost.

Jaké kousky ale vybrat?

Určitě vám odborný personál poradí, ovšem předtím si ujasněte několik věcí.

Zásadním faktem je typ bydlení. Tedy to, jak vypadá váš domov a zda bydlíte v bytě, anebo v rodinném domě. Tento fakt určitě směřuje výběr nářadí a nástrojů do širší či užší palety produktů. Je totiž jasné, že v bytě není tolik možností ani potřeby některých přístrojů, jako v rodinném domě. Tady zcela jistě neužijete velký soustruh nebo elektrickou pilu.

V rodinném domě jsou technické prostory, kde lze lehce zřídit dílnu a ta potřebuje širší sortiment vybavení, nežli třeba sklep paneláku anebo koutek v bytě. Ale rovněž může ten, koho chcete obdarovat bydlet v bytě a mít svoji dílnu mimo bydliště. Pak jsou možnosti rovnocenné jako v rodinném domě a taková prima bruska nebo mechanická šneková převodovka jistě přijde vhod.

U motofandů a s tím spojených motoristických propriet je to mnohem jednodušší. I při bydlení v bytovém domě si totiž můžete pořídit garáž a mít tak auto či motorku pěkně schovanou před nepřízní počasí v garáži. Tady je možností více, a nabídka přístrojů široká. Pořídit lze elektrický zvedák, nebo kompresor k nahuštění pneumatik vozu či motky, který má i další variabilní využití – je vhodný nejen nejen por motofandy, ale i pro sportovní vybavení (nafukovací čluny a matrace, zdravotní a overbool míče, cross a cyklo kola, mopedy, atp.).

 

Co dalšího lze vybrat?

Pro inspiraci ještě máme pro vás několik tipů na šik kousek který potěší:

  • aku šroubovák
  • vysokotlaký čistič
  • opalovací pistole
  • vrtačky a vrtací kladiva
  • tlaková myčka
  • a mnoho dalšího

Zdroj foto: Forin.sk; Svarecky-obchod.cz

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.