Interiér v tónech růžové

uv

Každý rok je v kurzu určitá kombinace barev, které se objevují naprosto všude. Vidět je pak můžete ve výlohách módních butiků, na módních přehlídkách, ve všech možných obchodech s doplňky, ale také v interiéru. Pokud byste svému bydlení chtěli dát punc novoty, ale nevíte, jakou barvu zvolit, pak se nechte inspirovat trendy letošního jara a léta a zasvěťte byt nebo dům tónům růžové, které jsou stylové a rozhodně nemusí nutně připomínat domeček pro panenky.

V tónech ,,nude“

Jistě jste už někdy slyšeli o takzvaných ,,nude“ odstínech, které se objevují především v oblasti dekorativní kosmetiky. Jedná se o světlé přírodní barvy, které jsou velmi jemné, decentní a přirozené. Když se řekne nude líčení, pak zapomeňte na červené rty a kočičí oči, ale naopak vsaďte na takřka neviditelný make up. A to samé platí i v oblasti bydlení. Nude růžová je neuvěřitelným trendem letošní sezóny a vidět je můžete v mnoha katalozích, zasvěcených právě interiéru a bytovému designu. Pakliže se bojíte výraznějších barev, světlá starorůžová vás jistě potěší a využít ji můžete jak v menším bytě, tak v prostornějším rodinném domě nebo dokonce na chalupě.

Autor: HELLODOLLFACE

 Růžová s nádechem oranžové

Růžová je obecně u žen obvykle velmi oblíbená, nicméně problém může nastat v případě, kdy tuto sladkou barvu budete chtít implementovat do bydlení, s čím váš partner, zcela pochopitelně, nebude souhlasit. V takovém případě můžete udělat chytrý kompromis a vyzkoušet růžovou s nádechem do broskvové nebo oranžové. Tato teplá barva je velmi příjemná, hřejivá a líbit by se mohla i mužům, neboť dokáže navodit velmi příjemné teplo domova. Inspirujte se například na stránkách POLYVORE, kde takových novinek a tipů najdete nespočet.

Autor: POLYVORE

Růžová jen decentně

Pod pojmem růžová si většina lidí přestaví cukrovou vatu a nutno podotknout, že tu by v obývacím pokoji asi každý nechtěl. Růžová barva však může působit v interiéru velmi exkluzivně a nadčasově, obzvláště pak v případě, kdy s jejím použitím šetříte a volíte ji střídmě. Pokud se bojíte, že by vás růžový interiér za chvíli omrzel a vy byste museli opět investovat spousty peněz do nákladné změny interiéru, vyberte si pouze pár stylových a originálních růžových doplňků, které můžete sladit se stávající bílou sedací soupravou, dřevěným nábytkem nebo třeba s pestrobarevným obrazem na zdi pokoje. Více inspirace hledejte opět na stránkách POLYVORE.

Autor: POLYVORE

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.