Interiér v barvách růžové

V každém bydlení může převládat jedna barva a přesto interiér nemusí být příliš výrazný ani křiklavý. Je vaše obydlí tak trochu nudné a nese se v přízemních tónech, které nikterak bytu neudávají směr ani styl? Pak se podívejte, jak senzačně mohou v domácnosti vypadat růžové kousky. Růžová je trendy barvou a rozhodně ji nemusí mít doma příznivkyně barbie stylu. Taková starorůžová je skvělou volbou i pro muže. Vyberte si ideální růžové kousky do svého bytu či domu a dodejte bydlení styl.

Taburetka v cukrovém odstínu

Taburetka je pro mnoho lidí nepostradatelnou součástí obývacího pokoje a nedílnou součástí sedací soupravy nebo alespoň menší pohovky. Taburetka vám může skvěle posloužit jako „podklad“ pod nohy, ale také jako stolička. Tento kousek nábytku nemusí ani zdaleka ladit s pohovkou, ale naopak se může stát něčím výjimečným a netradičním. Do bílého interiéru s prvky dřeva si pořiďte taburetku v růžové barvě a cukrovém odstínu, který seženete například na e-shopu COGGLES.COM za 5 105 korun.

Autor: COGGLES.COM

Růžová může například skvěle doplňovat jinou růžovou a pokud již doma některé kusy nábytku v růžové barvě máte, pak si obstarejte další doplňky nebo dekorace právě v růžové barvě. Vsaďte na jiné odstíny, jež budou se zbytkem vybavení příjemně hrát a tvořit tak pěknou kompozici. Co říkáte například na růžové závěsy nebo ubrusy na konferenční stoleček? Takové kousky seženete na e-shopu URBANOUTFITTERS.COM již od příjemných 999 korun.

Autor: URBANOUTFITTERS.COM

Růžová se doma může objevovat opravdu v mnoha podobách a bát se nemusíte ani ostatních barev. Pakliže je váš interiér spíše světlejších barev a působí poměrně neutrálně, pak se zaměřte na barevně výrazné kousky, jež bydlení dokonale rozzáří a dodají mu na originalitě. Ústředním prvkem místnosti jako je obývací pokoj nebo předsíň se tak může stát například toto výrazné barevné křeslo s převládající růžovou a ostatními pastelovými barvami. Cena křesla je na e-shopu LUISAVIAROMA.COM 53 725 korun.

Autor: LUISAVIAROMA.COM

Interiér můžete dokonale oživit jednoduchými a cenově dostupnými dekoracemi a doplňky jako jsou květiny, vázy nebo třeba obrazy. Každou stěnu oživí třeba netradiční police nebo složení regálů, do kterých navíc umístíte mnoho věcí, které jinak nemáte kam uskladnit. Při nedostatku úložných prostor jsou proto skvělou volbou například výrazné barevné poličky na květiny, knihy nebo stará „cédéčka“. A v jaké jiné barvě police sehnat, než právě v této atraktivní růžové. Doplňky do bytu seženete například na e-shopu CROWDYHOUSE.COM již za 8 805 korun.

Autor: CROWDYHOUSE.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.