Interiér, který žije – jak jej zařídit?

uv

Každý člověk se ve svém bydlení chce cítit maximálně komfortně a příjemně. Pokud se ve svém domácím prostředí necítíte tak, jak byste měli nebo jej dokonce nepovažujete za domov, měli byste jej ihned změnit a přizpůsobit k obrazu svému. Inspirujte se stylovými interiéry, které mají styl, šmrnc, jsou hřejivé a působí doslova energizujícím dojmem.

Chladivé spojení

Žijete v domnění, že je kombinace studenějších odstínů až příliš chladná a nudná? Pak se podívejte, že i studené odstíny mohou působit velmi příjemným a hřejivým dojmem. Řeč je například o kombinaci modré a bílé barvy, které spolu hrají v dokonalé elegantní kombinaci. Modrá je naprosto typická barva pro ložnici nebo koupelnu, co ji takhle zakomponovat do obývacího pokoje?

Autor: RAINIE-MINNIE

 Ať hraje barvami

Barvy jsou v životě velmi důležité, neboť v černobílém světě se nikdy nemůžete cítit příliš dobře a především optimisticky. Barvy by se proto měly objevovat zcela přirozeně ve skříni, ale také v interiéru. Nebojte se barevných doplňků, nábytku a dekorací, které spolu dokonale ladí a tvoří příjemnou harmonizující kombinaci.

Autor: LIMASS

 Dřevo na mnoho způsobů

Dřevo je základní surovinou bydlení a nikdy nebude nemoderní nebo dokonce nepotřebné. Přírodní materiály vždy byly, jsou a budou přednější než například sklo nebo plast. Pokud tedy chcete interiér hřejivý a takový, který vydrží dlouhé roky a stále bude v kurzu, vsaďte na dřevo v mnoha atraktivních podobách. Co takhle vyzkoušet ratan, proutí nebo eben?

Autor: ILDIKO-OLSA

 Růžová nejen pro Barbie

Růžová j velmi populární barva jak v módě, tak v bytovém designu. Existuje neuvěřitelně mnoho odstínů růžové, které spolu vzájemně příjemně ladí, ale ještě lépe vyniknou vedle zcela odlišných barev, které je zvýrazní anebo naopak zjemní jejich sytost. Pro pohodlný interiér, kde se budete skutečně cítit jako doma, je ideální volbou jemná starorůžová v kombinaci se světlým dřevem a bílou barvou.

Autor: BOGIRA

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.