I umyvadlo může vyřešit malý prostor koupelny

Pokud máte koupelnu miniaturních rozměrů a nemáte možnost přestavět ji tak, aby v ní bylo více místa, jistě v ní oceníte každý čtvereční centimetr prostoru navíc.

Způsobů, jak získat v malé koupelně více místa není mnoho. Jedním z málo využívaných, je volba vhodného tvaru a správné umístění umyvadla, které může v koupelně ušetřit spoustu místa. Někteří výrobci koupelnového zařízení se specializují na řešení malých koupelen a v jejich nabídce najdete pro řešení malého prostoru mnoho inspirace. Jedním z takových výrobců je i RAVAK s nabídkou mnoha koupelnových konceptů, které jsou designovány speciálně pro koupelny malých rozměrů. V nabídce RAVAK najdete několik typů van, které jsou speciálně určeny pro kombinaci s určitým typem umyvadla, která je maximálně prostorově úsporná. Například koupelnové koncepty RAVAK Avokádo nebo Be Happy umožňují umístění umyvadla částečně nebo úplně nad vanu takovým způsobem, že umožní pohodlnou koupel a s použitím vanové zástěny i sprchování. Další variantou prostorově efektivního umyvadla je RAVAK Praktik s praktickou odkládací plochou určenou pro umístění nad pračku.

Umyvadlo RAVAK Praktik S

Další možností, jak efektivně využít prostor malé koupelny, je kombinace umyvadla a skříňky, která je součástí umyvadla a tvoří praktický odkládací prostor v podobě poliček, skříňky či šuplíků pro ukládání ručníků či kosmetiky. Pro tuto kombinaci jsou ideální umyvadla z konceptu RAVAK Rosa, Ring, Evolution, Ring, Classic či 10°, pod které se vyrábí několik variant koupelnového nábytku s několika volitelnými variantami povrchových úprav a barev voděodolných materiálů.

Umyvadla RAVAK se vyrábí z tzv. litého mramoru. Jedná se o litou směs rozemletého dolomitu a pryskyřice, která vyniká praktickými i estetickými vlastnostmi. Finální povrchovou úpravu litého mramoru tvoří probarvená pryskyřice, tzv. GelCoat, která jej chrání proti oděru a poškrábání či působení běžně používaných kosmetických a hygienických přípravků. 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.