Hydromasáží proti únavě a stresu

Každý z nás někdy zažil pocit únavy i stresu, a proto se čím dál více lidí začalo zabývat různými prostředky proti odbourávání stresu a únavy. Již od středověku je nezpochybnitelným faktem blahodárné působení vody na lidský organismus. Proto se do našich domovů, postupem času, dostávají zařízení, která umožňují relaxační a ozdravné vlastnosti vody co nejlépe využít.

Masážní boxy

Příkladem mohou být masážní sprchy (boxy), které se dají pohodlně zakomponovat do vašich koupelen. Přístup do masážních sprch je snadný, takže příjemné účinky hydromasáže mohou využívat i starší lidé, se sníženou pohyblivostí. Vodní masáž (hydromasáž) je vhodná při řadě potíží – od psychického přetížení nebo vyčerpání svalového aparátu, přes bolesti páteře a kloubů až po poúrazové stavy, bolesti hlavy a nespavost. Masáž ale také uvolňuje celý organismus, zlepšuje krevní oběh a zpevňuje svaly a navazuje také příjemné pocity celkového uklidnění.

Masážní boxy mají také funkci parních lázní, a to vodní masáž i relaxaci v páře. Parní lázně v hydromasážních sprchách se užívají při nižších teplotách a jsou proto šetrnější k organismu. Při tomto programu se ve sprše příjemně celkově uvolníte, pročistíte dýchací cesty, vyčistíte pokožku a celkově zvýšíte vaši imunitu (odolnost proti nemocem). je prokázáno, že právě tímto způsobem můžete své dýchací cesty nejlépe pročistit a né žádným podpůrným jogurtem, který můžete zahlédnout v reklamách.

Osvědčený dodavatel sanitárního vybavení značky Arttec, společnost UNIPEK nabízí masážní a parní boxy nejvyšší kvality na našem trhu. Například masážní box Pearl z řady Exclusive má bohatou výbavu, a to 20 masážních trysek, vodopád a horní sprchu s tzv. tropickým deštěm a parním vyvíječem. Některé masážní trysky jsou i na bocích boxu, tudíž si můžete koupel v páře vychutnat ze všech stran. Tzv. tropický déšť je obvykle sprchová hlavice většího průměru, která je většinou téměř až u stropu, aby byl více navozen pocit, který můžete prožít, když venku prší. Tento box je nadprůměrně vysoký (232 cm), má dvě sedátka a vestavěné poličky se zrcadlem. K tomu box Pearl má LED osvětlení, ventilátor, reproduktor a ovládací panel s připojením k telefonu nebo přehrávači. Hudbu si tedy můžete pouštět uvnitř masážního boxu a mít jistotu, že ji pohodlně uslyšíte. Pearl se vyznačuje maximální kvalitou jednotlivých prvků a snadnou údržbou. Plochy jednotlivých částí jsou totiž lehce omyvatelné.

Masážní boxy nemusí být jediným prostředkem k relaxaci. Pohodlnější jsou samozřejmě vířivky, ale vířivky jsou většinou finančně i prostorově náročnější. Pokud si tedy chcete zpříjemnit vaše chvíle v koupelnách, masážní sprchy jsou vhodnou alternativou.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.