Domácí sauny pro každého

Navštěvování sauny patří k velice oblíbeným aktivitám všech, kteří prahnou po relaxaci a načerpání nových sil. Ne nadarmo se právě tyto přístroje objevují snad ve všech wellness centrech, bazénech, aquaparcích a rekreačních zařízeních. Pravidelné navštěvování sauny však stojí peníze a nutno podotknout, že ne zrovna malé. Pakliže chcete ušetřit a přitom hodláte saunování zůstat i nadále věrní, pořiďte si produkt pro své osobní účely a užívejte si pronikavé teplo a páru kdykoliv jen budete chtít.

Proč si saunu pořídit?

O pozitivních účincích sauny na lidský organismus není sporu, což dokazují desítky úspěšných studií i lékařských zpráv. Extrémní teplotní výkyvy, které se v páře objevují, pomáhají uvolňovat napjaté svaly, preventivně působí proti křečím a vlivem pocení dochází k odplavování škodlivin z těla, čím se efektivně zbavíte bakterií i virů. Každý, kdo saunu pravidelně navštěvuje, se může pyšnit odolnější imunitou a lepší fyzickou kondicí. Saunování má ale veliký vliv i na psychický stav jedince a to opět v plusových hodnotách. Teplo v kombinaci s tlakem uvolňuje napětí, odbourává stres a napomáhá k vyplavování endorfinů, známých také pod názvem hormony štěstí. Pravidelně  se v sauně potící člověk, je prokazatelně šťastnější a veselejší. O důvod více, proč si domácí saunu pořídit.

Sauna do domu i bytu

Teď si možná říkáte, že byste si domácí saunu rádi dopřáli, ovšem za předpokladu, že by se vešla do domu, který ale nemáte. Neházejte flintu do žita a svých tužeb o koupi se rozhodně nevzdávejte, neboť infrasauny jsou velice praktické a malé, proto se s klidem vměstnají i do poměrně drobných obydlí. Umístit je můžete například do rohu, kde nikterak nepřekážejí. Bonusem navíc je jejich provedení ve dřevě, které stylově vypadá a hodí se takřka do každého interiéru. Skvělou volbou pro umístění sauny je také chata nebo chalupa, která se tak může stát vaším osobním rekreačním střediskem.

Kolik si připravit?

Teď se samozřejmě nabízí logická otázka, kolik vás taková legrace bude stát korun. Pokud jste si připravovali šestimístné částky, jste na omylu a pravděpodobně budete mile překvapeni, kolik ušetříte. Cena průměrné domácí sauny se totiž pohybuje okolo 30 tisíc korun, což je rozhodně slušná částka, kterou stojí za to zvážit.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.