Designové novinky, které vám doma nesmí chybět

uv

Design je nepostradatelnou součástí každého bydlení, neboť již dáno neplatí, že by bydlení mělo být pouze účelné a splňovat tak základní předpoklad „mít kde složit hlavu“. Většina lidí s zaměřuje na to, aby jejich obydlí mělo styl, bylo podle jejich vkusu a bylo maximálně moderní. K tomu vám pomohou moderní spotřebiče, stylový nábytek, ale také dekorace a doplňky, díky kterým je interiér nevšední, charakteristický pro vaši osobu a především nadčasový. Podívejte se na podzimní designové novinky, které rozzáří každý byt i dům.

Klasický porcelánový set a nádobí se již delší dobu „nenosí“ a lidé mají ve svých domácnostech obvykle lacinější napodobeniny nebo jednodušší kousky, které běžně seženete v prodejnách IKEA, KIKA nebo jiných obchodech, kde jsou doplňky a dekorace takzvaně jako před kopírák. Takové nádobí jistě nijak neurazí, ale nutno podotknout, že ani příliš nenadchne. Obstarejte si pro výjimečné situace porcelánovou klasiku v moderním provedení a buďte jedineční. Nakupujte na e-shopu BARNEYS.COM.

Autor: BARNEYS.COM

Pod pojmem obraz si každý představí něco naprosto jiného a pravdou je, že obrazů existuje neuvěřitelné množství a každý najde takový kousek, který se strefí do jeho vkusu. Ať už preferujete jakýkoliv styl, obrazy by v domácnosti neměli chybět, neboť jsou ideální možností, jak zaplnit holé zdi a dodat bydlení charakter. Pokud si chcete pořídit neutrální obraz, který nebude nikterak vzbuzovat pozornost a strhovat veškeré dění na sebe, podívejte se na e-shop WOLFANDBADGER.COM a pořiďte si tuto novinku v černobílém provedení. Obraz seženete za příjemných 935 korun.

Autor: WOLFANDBADGER.COM

Podzim je obdobím, které nemá každý člověk v lásce, proto byste se měli naučit v něm najít to příjemné a pozitivní. Pakliže si na chladné sychravé počasí příliš nepotrpíte, udělejte si alespoň pěkný domov a vyzdobte jej k obrazu svému. Začněte například s typickou podzimní dekorací, která se skládá z listů typických podzimních barev. Ty váš domov příjemně osvěží, dodají mu teplo a podzim vám rázem nebude připadat tolik nepříjemný a zdlouhavý. Cena dekorace je na e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM 410 korun.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Co by v žádném obydlí nemělo chybět, jsou samozřejmě květiny. Díky jejich maličkosti je byt či dům rázem živější a veselejší. Nicméně ne všichni jsou takovými zahradníky a pečovateli, aby si mohli dovolit vlastnit náročné orchideje nebo růže. Pokud ani vy nepatříte k těm, co by jim květiny rostly s láskou a radostí, obstarejte si tento nenáročný netřesk, který zdaleka nemusí zdobit pouze skalky nebo lesy. Netřesk je dekorativní květina, která v každém bytě bude vypadat naprosto skvěle. Koupit ji můžete na e-shopu CRATEANDBARREL.COM za skvělých 1 200 korun.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.