Co potřebujete pro domácí relax?

Udělat si čas od času takovou tu pravou a nefalšovanou domácí pohodu, je v dnešní uspěchané a vystresované době, jednoduše nezbytností. Vzít si alespoň na den dovolenou, ,,vyhnat“ děti a manžela z domu a hodit si, lidově řečeno, nohy na stůl. Jak se ale doma pořádně uvolnit a zarelaxovat si? Těchto několik nezbytností si proto musíte obstarat.

Pohoda jako u babičky

Také rádi s láskou vzpomínáte na chvíle, které jste trávili jako děti u vaší babičky v houpacím křesle? Dnešní interiéry jsou mnohdy strohé, neosobní a také nepohodlné. Obstarejte si pohodlné posezení jako za starých časů. A že by houpací křeslo nemohlo být stylové a moderní? Opak je pravdou. Spousta designérských společností má ve své sbírce takové kousky, které vás dostanou a přitom jsou za přijatelné ceny.

Vzpomínky na dovolenou

Když se řekne dovolená v exotické oblasti, mnohým se možná vybaví houpací síť. Nemůžete si výlet do Karibiku dovolit? Pak nezoufejte a udělejte si soukromý relax přímo u vás doma. Na terase, na balkoně, na zahradě nebo třeba přímo v obývacím pokoji. Odpočinkové houpací sítě již dávno nejsou to, co bývaly. Dnes mají exkluzivní podobu, za kterou by se nemuseli stydět ani v luxusní pětihvězdičkovém hotelu. tak na co ještě čekáte? Nakupujte a odpočívejte.

Přírodní oáza

Květiny a rostliny obecně, mají neuvěřitelný dar, a to léčit, uzdravovat, dodávat energii a pozitivní náladu. Proč byste se jimi tedy také neobklopovali? V některých místnostech však není dobré vlastnit příliš květin, obzvláště ne těch, které mají pyl. Ideální variantou je tak jakási zóna, kde si odpočinete a v blízkosti rostlin budete nerušeně relaxovat. Zimní zahrada či pracovna obklopená liliemi. Volba je čistě na vás a vašich finančních možnostech.

Papírové království

V dnenšní době technologií a bneustálých moderních vymožeností, jsou lidé přehlceny elektronikou. Počítače, internet, mikrovlnné trouby a telefony. To vše zahlcuje lidskou mysl a působí negativně na psychiku. Vypněte jednou za čas všechno z elektřiny a přečtěte si knihu nebo oblíbený časopis. vaše tělo vám poděkuje. K tomu vás skvěle poslouží domácí knihovna nabitá těmi nejlepšími bestsellery a historickou klasikou.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.