Co pořídit v lednových slevách?

Leden je měsícem, kdy se většina lidí dává dohromady po náročných svátcích a nutno podotknout, že ne každý si může dovolit utrácet. Pakliže i vás Vánoce v loňském roce opět zmohly, pak se zaměřte na slevy, kterých je v zimě ještě nespočet. Ba dokonce jich v lednu najdete všude tolik, že nebudete vědět, co kupovat jako první. A právě na to hřeší většina obchodních řetězců. Na výhodné slevy nalákají spousty zákazníků a vy tak, ve snaze ušetřit, nakoupíte i takové zboží, které ve své podstatě vůbec nepotřebujete. Jak se ale vyhnout lákavým reklamním poutačům a letákům? Jednoduše se zamyslete nad tím, co by se vám mohlo hodit a co se, v povánočních a zimních slevách, opravdu vyplatí koupit.

Zásoby na příští Vánoce

V tomto případě rozhodně není řeč o jídle, neboť takové zásoby by vás nejenom vyšly draho, ale především by rok nevydržely. Místo másla a cukru si však obstarejte nové Vánoční ozdoby, světýlka a také svíčky. Obchodní domy se ve velkém zbavují Vánočních dekorací z letošních kolekci, a proto skleněné kouličky, špičky a také slaměné ozdoby nakoupíte za více jak padesáti procentní slevy. A uznejte sami, že to se opravdu vyplatí.

Zbrusu nová elektronika

Přemýšleli jste, že si pořídíte nový mobilní telefon, počítač, tiskárnu, televizi nebo nějakého domácího robota? Pak nastala ta správná chvíle na koupi. Lednové slevy maximálně přejí prodeji elektroniky, a proto výrazně ušetříte, aniž byste si museli kupovat použité či závadné zboží. Podívejte se například na internetové portály Alza či Mall, kde vás čekají mobilní telefony, kuchyňské spotřebiče a mnoho dalšího i za 80-ti procentní slevy, což nelze odmítnout. Při výběru však dobře zvažte, zda produkt opravdu potřebujete a užijete jej, i kdyby byl doslova za hubičku.

Zahradní nábytek

Možná vám připadá opravdu brzy, řešit v lednu zahradu, ale právě proto, že lidé nakupují ryze sezónně, pořídíte zahradní nábytek a veškeré vybavení k němu, za skvělé zaváděcí ceny. Pokud máte doma dostatek prostoru a židle, stoly, případně venkovní sedačky vám nebudou nikde překážet, vyházejte původní zahradní nábytek a nahraďte jej novým. A kde se po takovém sortimentu poohlédnout? Nejlépe nakoupíte v prodejnách OBI, Baumax, Bauhaus nebo třeba Jisk.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.