Co darovat pod stromeček?

Co darovat pod stromeček? Tuto otázku si každý rok v době adventu pokládají lidé na celém světě a některým dá její vyřešení opravdu zabrat. Vánoce jsou svátkem klidu, míru, pohody a především rodinného štěstí, není tedy divu, že většině z nás na koupi dárků opravdu záleží a chceme pořídit jen to nejlepší, co naši nejbližší ocení a co jim vykouzlí úsměv na rtech. Pakliže stále tápete, jaké dárky pořídit, nechte se trochu inspirovat a možná již dnes vyrazíte do víru nákupních center.

Mamince něco osobního

Maminkám se často již z principu darují spotřebiče, kuchyňští roboti, formy na bábovky a podobné vymoženosti, které ještě více zdokonalí jejich vaření a pečení. Ovšem většina z nich má těchto doplňků nespočet a proto je zbytečně nosit dříví do lesa. Pro tentokrát se vymaňte z veškeré praktičnosti a snažte se mamince udělat opravdovou radost. Zamyslete se nad tím, zda je příznivcem šperků, hodinek, kašmírových šálů, rukavic či kabelek a jděte si cíleně za svým.

Darujte relax

Dnešní doba příliš nepřeje odpočinku a je nastavena na vyšší výdělky a vidinou slušného finančního zabezpečení. Ovšem drtivá většina lidí musíme pro dobrý plat opravdu dřít. Vánoce jsou proto ideálním obdobím, abyste svým nejbližším připomněli, že i oni musí někdy odpočívat a takzvaně dobíjet baterky. Ať už se jedná o vašeho partnera, rodiče či přepracovanou sestru, poukázkou ke kadeřníkovi, na masáž či do wellness centra, uděláte radost naprosto každému.

Myslete na přání dětí

Zatímco dospělí obvykle nemají jasné představy a jejich tužby po dárcích jsou spíše orientační, děti naprosto do puntíku vědí, co by chtěly. Pakliže se nejedná o drahý počítač, tablet či telefon, který opravdu nepotřebují, berte jejich vysněnou autodráhu, panenku Barbie či sadu ,,Malý umělec“ na vědomí, neboť radosti v dětských očích se upřímnému úsměvu se nic nevyrovná.

Jídlem nic nezkazíte

Maminku, tatínka i partnera zpravidla dobře znáte a proto víte, co jim udělá radost, pak jsou zde ale lidé, které buď neznáte příliš dlouho a nebo s nimi nejste v užším kontaktu, ale darovat jim drobnost se zkrátka sluší. V takovém případě nikdy nic nezkazíte dárkovým košem s jídlem a pitím. Tyto sady však v obchodech obvykle stojí spousty peněz, buďte proto kreativní a vytvořte jej svépomocí. Do jednoduchého proutěného košíčku dejte dobré víno, oříšky, nějaký kvalitní sýr, případně olivový olej a luxusní čokoládu. Jídlem podarovaná osoba jistě nepohrdne.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.