Čas na piknik aneb co s sebou?

uv

Je překrásné počasí, končící jaro, před vámi víkend a vy si marně lámete hlavu s tím, jak jej strávíte? Zoologické zahrady již máte kompletně prochozené, hrady a zámky přijdou dětem nudné a do hor se vám v tomto teple nechce? Pak nastal ideální čas na piknik na louce nebo v parku, kde si užijete krásného počasí dosyta a ještě si dopřejete vynikající domácí jídlo a kvalitní suroviny. A co na takový piknik vlastně všechno potřebujete, aby proběhl přesně podle vašich představ?

Bez čeho se v žádném případě neobejdete, je piknikový koš. Pokud jste někdy vyrazili na piknik bez něho, pak si jistě vzpomínáte na ono neustálé hledání v igelitkách, kdy jste nejprve vyndali příbory, poté jste si vzpomněli na talíře, které byly téměř rozbité a nehledě na jídlo, které se vám vlivem transportu a také tepla jaksi neuchovalo v původní podobě. Bez piknikového koše piknik zkrátka nelze podniknout. Jaký koš si vyberete je ryze na vás a variant je mnoho. Stylový je samozřejmě ten proutěný připomínající doby minulé, kdy byl piknik běžnou společenskou událostí. Do jeho útrob pak vměstnáte veškeré nádobí včetně sklenic, ale také jídlo a pití. Vše by mělo mít své předem dané přihrádky a dokonce seženete takové piknikové koše, jež obsahují i samotné nádobí. Piknikové koše se pohybují v různém cenovém rozmezí, a to od cca 700 korun až po pětimístné částky. První kousek seženete na e-shopu NORDSTROM.COM za 9 370 korun. druhý, o něco menší, vás bude stát příjemných 2 145 korun, a to na stejnojmenném e-shopu.

Autor: NORDSTROM.COM

Autor: NORDSTROM.COM

Pokud si na piknik nechcete vzít pouze zabalené bagety a v krabičkách nakrájené ovoce, ale plánujete například sushi nebo maso a tortilové chipsy s nejrůznějšími dipy a omáčkami, pak by součástí měla být také praktická sada mističek na stojanu, do které kromě tekutých surovin můžete nasypat také olivy, oříšky, sušená rajčata, sýry a podobné chuťovky třeba k vínu. Cena této sady je na e-shopu NORDSTROM.COM 3 225 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Určitou variantou pikniku může být také příprava obědu přímo na místě, kdy si s sebou na louku vezmete pouze připravené suroviny. A jak byste na dece balili tortilu nebo připravovali sendvič? Pravděpodobně poměrně obtížně, proto si přibalte i tato praktická prkýnka, díky kterým bude příprava neuvěřitelně jednoduchá. Cena je na e-shopu BLOOMINGDALES.COM 1 999 korun.

Autor: BLOOMINGDALES.COM

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.